Топ-6 додатків, аби краще розбиратися в мистецтві

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Топ-6 приложений, чтобы лучше разбираться в искусстве

В умовах COVID-19 похід в улюблений музей – майже нездійсненна мрія. Ключове слово «майже». Чому? Тому що зробити це можна за допомогою свого телефона!

Хочете краще розбиратися в мистецтві, але на музеї немає часу або можливості? Зараз ви можете відвідувати їх не виходячи з дому. Як? За допомогою мобільних додатків. Кращі програми для освіти в добірці нижче.

Мурали Києва

Мурали Києва

Позаминулого року в столиці не вщухали суперечки навколо ів хороші вони, погані, треба їх так багато або не треба. Час йде, у нас виникли нові «зради та перемоги», а підприємливий розробник Роман Сосновський створив додаток, в якому зібрав понад сотню київських муралів і стислий опис до них (українською й англійською мовами).

Доступно: на iOS

Wynwood Tour Guide

Wynwood Tour Guide

Київ, звичайно, прагне стати центром муралів, але у нього є конкуренти. Вінвуд – район у Маямі, який став одніим з найбільших у світі майданчиків для стріт-арту просто неба. Починаючи з 2009 року, до створення доклали руку близько пів сотні художників з понад 15 країн світу: від Шепарда Фейрі (автор знаменитого передвиборчого постера Обами) до Олексія Кисленка з Києва. У додатку зібрано всі мурали Вінвуда зі стислим описом автора.

Доступно: на iOS

Google Arts & Culture

Google Arts & Culture

Гігантський каталог творів мистецтва і предметів культури з усього світу. Цілий художній світ у кишені! Ви можете вивчати художню спадщину уздовж і поперек, за художниками, країнами, техніками, історичними подіями і навіть за кольорами. А ще там є щоденні підбірки, віртуальні тури по музеях і купа всього того, на що можна «залипнути» на годину. Правда, матеріалів з України мізерно мало.

Доступно: на Android і iOS

читайте також

Smartify

Smartify

Якщо вже так склалося, що ви не встигли простудіювати каталоги Google Arts & Culture, а вам потрібно триматися з честю і розібратися, що за полотно перед вами – у нас хороші новини. Створено додаток Smartify, який уже прозвали «Shazam для картин». Все, що потрібно – навести камеру смартфона на твір мистецтва, і вуаля – швидко читайте опис і блищіть інтелектом.

Доступно: на iOS і Android

MoMA Art Lab

MoMA Art Lab

Нью-Йоркський музей сучасного мистецтва випустив додаток, в якому ви стаєте творцем і створюєте твори мистецтва на основі технік художників, виставлених в MoMA. Ця радість супроводжується стислим описом робіт художника, чиєю технікою ви користуєтеся.

Доступно: на iOS

Музеї

Музеї

Багато великих музеїв світу вже мають свої додатки, аби тисячі туристів могли глибше перейнятися творами мистецтва, представленими в експозиції. Найбільш класні аплікейшени, з якими можна подорожувати прямо на дивані, у нью-йоркського MoMA і паризького Лувру.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також