Топ-7 нових детективних серіалів 2020 року

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Якщо ви любите заплутані історії так само сильно, як і ми, пропонуємо ознайомитися з кращими новими детективними серіалами 2020 року.

«Захищаючи Джейкоба»

Міні-серіал в жанрі кримінальної драми розповідає історію американської родини, життя якої перевертається з ніг на голову після того, як 14-річного Джейкоба звинувачують у смерті однокласника. Батьки не вірять у винуватість власного сина, але після з’ясування обставин смерті хлопчика до Джейкоба з’являється все більше запитань, на які він не готовий відповідати… Серіал спродюсований сервісом потокового мовлення Apple TV +.

«Незнайомка»

Якщо ви любите дивитися нові детективні серіали, зверніть увагу на «Незнайомку». Головний герой Адам Прайс щасливий чоловік і батько, у якого, здавалося б, все в житті ідеально. Але одного разу він зустрічає незнайомку, яка повідомляє йому про таємниці, що приховує дружина. Головний персонаж детектива намагається з’ясувати стосунки з дружиною, але та на наступний день зникає.

«Додому завидна»

Даний серіал заснований на книзі юної журналістки і письменниці Хільди Лишак, якій на момент розслідування було всього десять років. Дівчинка мріє стати великим журналістом і йде по стопах свого батька. Разом зі своєю сім’єю Хільда переїжджає з Нью-Йорка в невелике містечко, щоб почати нове життя, але стикається з таємницями минулого свого батька. Головній героїні доводиться взятися за розслідування справи про викрадення і вбивство місцевого підлітка 30 років тому.

«Світила»

Новий англійський детективний серіал від компанії BBC є екранізацією однойменного роману Елеонори Каттон. Його дія відбувається в Новій Зеландії в епоху золотої лихоманки у 1866 році. Головна героїня – неписьменна дівчина Анна з Лондона, яка переїжджає жити до Нової Зеландії. У цій країні дівчина потрапляє в небезпечну історію, яка тільки сильніше закручується після таємничого вбивства місцевого старателя.

«Лінкольн Райм: Збирач кісток»

Геній криміналістики Лінкольн Райм паралізований після отриманих поранень на службі. Але це зовсім не заважає йому шукати найнебезпечнішого серійного вбивцю Нью-Йорка, відомого як Збирач кісток, адже знання та інтуїція все ще при ньому. Руками і ногами Лінкольна стає детектив Амелія. Разом з напарницею детектив має намір обіграти злочинця і посадити його за ґрати.

«Падіння в мертві води»

Ще один новий закордонний детективний серіал, який вартий вашої уваги. Шанований лікар Том Кендрік проживає в невеликому містечку разом з дружиною і трьома дітьми. В один трагічний день вся сім’я Тома згорає, лише він дивом встигає врятуватися. Однак пізніше з’ясовується, що всі члени сім’ї доктора були вбиті ще до пожежі. Як таке могло статися?

сериал 2020

«Вбивство на фермі Уайтхаус»

Події серіалу розвиваються в 1985 році в Ессексі. На одній з ферм знаходять убитими всіх членів сім’ї Кеффел. Детективи починають розслідування, але питань виявляється набагато більше, ніж відповідей, а деякі деталі злочину вводять в ступор. Виявляється, що знайти злочинця буде набагато складніше, ніж очікували всі жителі графства.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також