Топ 7 серіалів січня 2022 року

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

сериалы января 2022

Перший місяць нового року вже готовий тішити нас довгоочікуваними продовженнями та гучними прем'єрами! Тільки найкращі серіали січня 2022 року у нашій добірці.

«Ейфорія», 2 сезон

Після різдвяних спеціальних епізодів серіал «Ейфорія» нарешті повертається з другим сезоном. Кохання та драми, багато гліттера, сексу та наркотиків – проблеми, з якими стикаються підлітки, ще гучніше будуть відображені в нових серіях, починати дивитися які можна вже прямо зараз.

Прем’єра: 9 січня.

«Як я зустріла вашого тата»

Перезапуск найвідомішого ситкому “Як я зустрів вашу маму” був лише питанням часу. Ідея розповісти історію знайомства пари з погляду мами виникла ще під час зйомок серіалу, але повністю втілити її у життя взявся лише зараз сервіс Hulu. Головну героїню зіграє Хіларі Дафф, а її найстаршу версію – Кім Кеттролл. Ми так і не побачили її у продовженні «Сексу у великому місті», зате з задоволенням спостерігатимемо за грою актриси в «Як я зустріла вашого тата».

Прем’єра: 18 січня.

«Будинок із прислугою», 3 сезон

Чи то драматична, чи то хорор-історія під назвою «Будинок із прислугою» триває, і ми ось-ось побачимо її третій сезон. Нагадаємо, що у першому сезоні молода пара втрачає дитину. Щоб втішити матір, їй пропонують тимчасово няньчити ляльку. Дороті щиро вірить, що її дитина жива і наймає для ляльки няню. Тут і починається все найцікавіше.

Прем’єра: 21 січня.

«Озарк», 4 сезон

Четвертий сезон для серіалу “Озарк” стане останнім, та творці вирішили поділити його на дві частини, першу з яких ми побачимо вже наприкінці місяця. У центрі сюжету фінансовий консультант, який разом із сім’єю переїжджає з Чикаго до містечка Озарк штату Міссурі. Тут він планує відмити 500 мільйонів доларів, які винен наркобарону. Як ви й здогадуєтеся, добром усе це не закінчується.

Прем’єра: 21 січня.

«Крізь сніг», 3 сезон

Два сезони боротьби за життя в постапокаліптичному світі позаду і саме час дізнатися про продовження цієї історії. Дія серіалу розгортається через сім років після того, як світ перетворився на заморожену пустку. У центрі уваги – представники людства, що залишилися живими, які населяють поїзд, котрий постійно рухається, з 1001 вагоном, і який кружляє навколо земної кулі.

Прем’єра: 25 січня.

«Жінка в будинку навпроти дівчини у вікні»

Самотня жінка після розлучення проводить дні, спостерігаючи за порожнім будинком навпроти, наливаючи собі келих за келихом вина, яким вона запиває пігулки. Одного прекрасного дня в будинок навпроти в’їжджають мешканці, і незабаром головна героїня стає свідком убивства. Не дивно, що поліція їй не вірить. Чи стане серіал інтригуючим трилером або легким глузуванням над величезною кількістю детективних фільмів із подібним сюжетом – дізнаємося вже зовсім скоро.

 Прем’єра: 28 січня.

«Афтепаті»

Хав’єр вирішив влаштувати у своєму будинку вечірку випускників, проте незабаром стає жертвою вбивства. Хто з гостей мав мотив та можливість убити попзірку і господаря будинку? У кожному з восьми епізодів буде сюжет однієї ночі, розказаний з погляду різних персонажів. Що особливо цікаво, жанри епізодів будуть різними, виходячи з особистості оповідача.

Прем’єра: 28 січня.

Підписуйтеся на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також