Топ-8 німецьких beauty-брендів, про які варто знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зараз німецькі косметичні бренди знову набирають колишню славу. Розповідаємо, до яких із них варто придивитися.

Не варто забувати, що Німеччина подарувала світові один із найпопулярніших косметичних продуктів − універсальний Nivea Creme, який був випущений у далекому 1911 році й зберіг свою актуальність на сьогодні. Сегмент, іменований G-б’юті, містить всю німецьку індустрію краси, в тому числі й вироблену в Австрії. Відмітна особливість G-б’юті − це простота, натуральні компоненти й косметика, створена лікарями-дерматологами. Нічого надприродного, як у Південній Кореї, й нічого естетично привабливого, як у США. Дивно, але практично вся німецька косметика відрізняється своєю ефективністю, чого, наприклад, не можна сказати про французьку або австралійську косметику. G-б’юті робить акцент на якісний набір для щоденного догляду за собою, який складається з мінімальної кількості продуктів. Однак «менше − значить краще» працює тільки в тому випадку, якщо в країні добре розвинена наука.

«Німецькі автомобілі й наука асоціюються не лише з високими технологіями всередині країни, а й із твердим розумінням того, що якість, безпека та ефективність − три кити Німеччини. У свою чергу G-б’юті − це німецька інженерія для шкіри», − розповідає Тімм Голюк, лікар-дерматолог і засновник бренду Royal Fern.

Багато хто вважає, що жорсткий контроль косметичних інгредієнтів, допущених до використання, є тільки в США. Однак це помилка. За словами Барбари Штурм, лікарки-дерматолога й засновниці бренду Dr. Barbara Sturm, половину б’юті-компонентів, схвалених Америкою, суворо забороняє мінохоронздоров’я  Німеччини. Отже, косметика з плашкою Made in Germany має хорошу репутацію в світі. «Це новий почесний титул у світі краси, який показує наші національні цінності. Улюблені косметичні продукти G-б’юті ретельно тестуються, створюються лікарями-дерматологами й гарантують результат», − розповідає Беатріс Граф, head of digital beauty у Vogue Germany.

Філософія G-б’юті спирається на народну медицину Німеччини й Австрії, де почесне місце посідають такі натуральні компоненти, як календула, троянда й лаванда. Національний менталітет теж залишив свій слід у німецькій індустрії краси. Так, наприклад, жінки не прагнуть купити чудо-крем, який позбавить їх від ознак старіння. Швидше навпаки, всі хочуть розуміти, як той чи інший склад б’юті-засобів працює на практиці, а бажаний результат залишається незмінний століттями − здорова й природна шкіра в будь-якому віці.

«Я думаю, що ми вступаємо в нову косметичну еру, де головною цінністю є ефективність, а не маркетинг. Я не вважаю, що здорова конкуренція на б’юті-ринку − це Олімпіада, яку потрібно виграти за будь-яку ціну. Мені приємніше думати, що відкритість і доступність бренду тільки зближує його з потенційним клієнтом, ніж зіштовхує лобами з конкурентами. Зрештою, всім у світі потрібна здорова шкіра», − розповідає Барбара Штурм.

Weleda

Бренд органічної косметики з догляду за шкірою, який може похвалитися широкою популярністю та багатою історією, адже марка процвітає з 1921 року. Культовим засобом бренду став живильний і зволожуючий крем для обличчя Skin Food, який обожнює використовувати під час перельотів Вікторія Бекхем. Серед українок великим попитом користуються олії спрямованої дії, наприклад, проти розтяжок або заспокійливі.

Dr. Barbara Sturm

Один із найулюбленіших німецьких брендів, заснований близько шести років тому та визнаний далеко за межами Німеччини. Сама засновниця бренду − лікарка-дерматолог Барбара Стурм − родом із Дюссельдорфа, зробила акцент на «розумній» молекулярній косметиці, яка в першу чергу ефективна. Варто відзначити, що марка Dr. Barbara Sturm неймовірно популярна в Instagram і користується попитом серед мілленіалів через свою мінімалістичну упаковку. Особливу увагу варто приділити дорожнім наборам.

Susanne Kaufmann

Австрійський бренд Susanne Kaufmann у своїй косметиці зробив акцент на органічні цілющі трави Альп, які споконвіку використовувалися для лікування шкірних захворювань. Варто відзначити, що Сюзанна Кауфманн, крім косметичної діяльності, ще з діда-прадіда готельєр, що не закинула сімейну справу, а навпаки створила успішний Susanne Kaufmann SPA. Тому багато косметичних засобів бренду мають «релакс-ефект», який за роки існування марки, починаючи з 2003 року, тільки удосконалюється. Бестселерами можна сміливо назвати всі б’юті-продукти в форматі спрея.

Augustinus Bader

Воістину науковою косметичною маркою можна назвати дітище Августина Бадера, вченого, який досяг успіху в дослідженні стовбурових клітин. Асортимент бренду Augustinus Bader достатньо мінімалістичний, всього два б’юті-продукта: The Cream і The Rich Cream. Кожен засіб містить авторський Trigger Factor Complex, який спрямований на точкове зволоження та живлення кожної клітини вашої шкіри.

Royal Fern

Німецька марка під назвою «Королівська папороть» була створена лікарем-косметологом Тіммом Голуєке й замислювалася як нішевий бренд для вузького кола клієнтів лікаря. Однак лікувальна косметика на основі екстракту папороті несподівано увійшла в десятку найпопулярніших б’юті-брендів Німеччини, й Тімму довелося розширювати асортимент. Сьогодні омолоджуючі засоби Royal Fern популярні далеко за межами батьківщини.

Klapp Cosmetics

Традиційний аптечний косметичний бренд, заснований у 1980 році в Німеччині, націлений на зменшення вугрового висипання, пігментації та купероза. Експертами бренду були також розроблені авторські масажні техніки, які мають омолоджувати та підтягувати. Засновником марки став лікар-натуропат Герхард Клапп, який для багатьох відкрив властивості оздоровлення екстракту чебрецю, що став культовим косметичним компонентом бренду. Варто зазначити: ця косметична марка широко представлена ​​в Україні з 2003 року. Особливу любов українки віддають сонцезахисній лінійці Immun Sun.

Dr. Hauschka

Органічна косметика Dr. Hauschka спрямована на відновлення гармонії душі й тіла за допомогою лікувальних трав та ароматерапії. Особливість марки в тому, що вона самостійно вирощує сировину для майбутніх косметичних продуктів, а потім стежить за ритмізацією настоянок за методом WALA, згідно з яким рослини гармонійно й у повній мірі розвивають свої лікарські властивості. Примітно, що бренд із догляду випускає й декоративну косметику, звичайно, гармонійну з природою.

Annmarie Börlind

Завершує добірку марка, заснована в 1959 році, що зробила ставку на цілющі джерела Шварцвальда. Засновницею бренду стала Анна-Марія Ліндер, яка страждала від шкірних захворювань і в повоєнний час не могла знайти потрібних ліків. Прорив омолоджувальної косметики марка здійснила ще сорок років тому, представивши першу в своєму роді лінійку LL Regeneration. Зараз марка славиться своїми гіалуроновими сироватками для обличчя, а також концентратами з вітаміном С.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також