Тренд у зачісках 2020: як зробити природні ламані локони

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Тренди в зачісках 2020 настільки різноманітні, що кожна знайде для себе те, що їй найбільше пасує. Однак головна тенденція в зачісках 2020 року – природність. Тому вчимося робити натуральні на вигляд ламані локони у майстра моделей Victoria's Secret.

Згідно з останніми трендами з Тижнів моди, природність і простота в зачісках будуть головним трендом 2020 року. Крім простих і нарочито неохайних пучків, французьких кіс і кінських хвостів в моді будуть ламані локони. Вони прийдуть на зміну гламурним об’ємним кучерям.

S-образні, ламані локони виглядають максимально природно й імітують текстуру хвилястого від природи волосся. До того ж вони дуже нагадують укладку, яку можна отримати, заснувши з косою. Така зачіска пасує всім без винятку, та її можна виконати як на короткому волоссі (навіть на подовженій піксі, як у Шарліз Терон), так і на бобі і довгому волоссі. А головне – вам для цього знадобиться лише ваш утюжок і 15 хвилин вільного часу.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ✂️HairStylist (@hairbyruslan)

Стиліст знаменитостей Руслан (@hairbyruslan) довів на прикладі багатьох зірок, що така зачіска може виглядати як гламурно і вишукано, так і досить повсякденно, але стильно. Будь це боб, як у Олівії Калп, або ж довгі пасма, як у Каміли Морроне, – ламані локони чудово виглядають на різній довжині волосся і різних типах зовнішності. Що примітно, вони будуть гармонійно поєднуватися з будь-яким вбранням.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ✂️HairStylist (@hairbyruslan)

Модель Victoria’s Secret Ромі Стрейд обожнює цю зачіску. Тому запросила до себе свого улюбленого стиліста Руслана, аби той навчив її, як робити локони утюжком. На щастя для нас, Ромі зняла всі це на відео, яким поділилася на своєму Youtube-каналі з передплатниками.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Romee Strijd (@romeestrijd)

Завдяки моделі у нас є покрокова інструкція створення ламаних локонів за допомогою утюжка.

Як зробити природні локони праскою

 1. Вимийте волосся і висушіть його повністю. Якщо робите зачіску на другий день після миття голови, використовуйте сухий шампунь, аби прибрати засмальцьовані коріння і продовжити життя зачісці.
 2. Розділіть волосся на чотири секції: дві за проділом і дві – за лінією вуха, відокремлюючи верхню частину волосся від нижньої.
 3. Починайте завивати волосся з локонів біля обличчя. Відокремте від нижньої секції з одного боку тонкий локон і розташуйте його між пластинами випрямлювача. Використовуйте «рухи мотоцикліста», провертаючи утюжком вгору-вниз і так до кінця локона.
 4. Повторіть ті ж рухи з усіма секціями, що залишилися. Якщо волосся дуже довге, притримуйте кінчики локона, поки завиває його.
 5. Зачекайте, поки все волосся охолоне після накручування, збийте його пальцями і використовуйте текстуруючий спрей для фіксації зачіски.

Ламані і природні на вигляд локони готові. Якщо хочете, щоб вони виглядали гладкими, розчешіть їх щіткою і додайте трохи мусу.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також