Красива справа: Альбіна й Ігор Красні, засновники бренду The Lace

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Альбіна й Ігор Красні, засновники бренду The Lace, розкажуть про модний бренд у middle сегменті, концепцію «інтелектуального гардероба», а також про труднощі та гордості своєї компанії. Надихайся!

Історія створення

The Lace – інтелектуальний бренд одягу, заснований 2016 року. Історія створення одночасно спонтанна й усвідомлена. Любов до одягу у мене була з раннього дитинства. Після школи я постійно практикувала навички створення рядків на клаптиках тканини, оскільки моя двоюрідна бабуся була швачкою і з радістю допомагала. Мені це завжди приносило неймовірне задоволення.

Наступним етапом, який точно вплинув на бажання відкрити свій бренд, стали бальні танці, вони були в моєму житті досить тривалий проміжок часу, і я завжди з цікавістю спостерігала за створенням своїх нарядів. Це стало відправною точкою для присутності в моєму житті кравчині, яка відшивала одяг за моїми задумом на кожен день і для особливих випадків протягом декількох років. Для мене було дуже звичною практикою вирушити в магазин тканин, на ходу візуалізувати бажану обновку і швидко прорахувати в голові необхідний метраж. Тому коли виникла ідея створити власний бізнес, у мене ані секунди не було сумніву щодо того, що це буде. Відповідь у мене вже була давно.

Я зробила кілька начерків суконь, зв’язалася зі своєю кравчинею і попросила чоловіка допомогти з айдентикою та бирками. Час підготовки промайнув непомітно, і вже через кілька тижнів ми відправили наші перші вироби клієнтам. The Lace виник у  моєму житті несподівано, але щодня набирав обертів, як снігова куля. На мій погляд, таке відбувається тоді, коли людина до цього готова і перебуває на своєму місці.

Через кілька місяців після старту до проєкту приєднався мій чоловік Ігор. Тепер ми разом 24/7 будуємо сім’ю і компанію мрії.

На етапі створення бренду, зізнаюся, у нас не було чіткого розуміння розвитку подій, тому все робилося виключно інтуїтивно, виходячи з мого бачення. Це стосується і стилістики.

Через деякий час після запуску ми почали отримувати зворотний зв’язок від клієнтів, що вони носять наш одяг не один сезон і він не втрачає актуальності. На їхніх фото ми помітили, що речі бренду прекрасно вписуються в гардероби дівчат, що підтверджує їх функціональність.

Згодом ми просто додали більше сенсу концепції інтелектуального гардероба, яка зародилася несвідомо на етапі старту.

Перші труднощі і перші перемоги

Основні труднощі на першому етапі – це відсутність довіри. З боку постачальників, клієнтів, орендодавців, інакше кажучи, усіх. Тобто ти палаєш ідеєю, максимально натхнений, а тобі, як у фільмі «Красуня»: «Ви точно можете собі це дозволити?»

Наша перша перемога – це відкриття шоуруму на Лютеранській, 16. Ми все робили там самі, починаючи від стилізації і закінчуючи косметичним ремонтом. І яким було наше здивування, коли після скромного анонсу в соціальних мережах підтримати нас під час відкриття прийшла величезна кількість клієнтів. Того морозного дня ми з чоловіком ані на хвилину не присіли, оскільки були в ролі стилістів-консультантів. Це просто неймовірні емоції.

Натхнення

На створення колекцій нас завжди надихає дівчина The Lace, а не щось фантомне. Ми завжди прагнемо познайомитися з клієнткою ближче і дізнатися, чим вона живе, чим надихається і куди вирушає на відпочинок.

Я завжди з цікавістю розглядаю фотопозначки в Instagram, прислухаюся до зворотного зв’язку і з радістю спілкуюся з нашими клієнтами в своєму особистому акаунті. Ми створюємо одяг, який показує внутрішній світ, а не затьмарює своєю трендовістю.

Філософія і цінності бренду

The Lace – інтелектуальний бренд, тому що не женеться за швидкоплинними трендами, залишається актуальним поза сезоном, адаптивним під різні образи і настрої. Основа наших колекцій – це невимушені вироби, які формують базовий гардероб: сукні на запах довжини міні та міді, сорочки вільного крою, приталені піджаки і широкі штани. У кожній колекції присутні iconic pieces, які разом з базовими виробами створюють вдалий мікс для капсульного гардероба.

Ми також прагнемо підтримувати екологічні відносини з планетою: не випускаємо вироби великим тиражем, через що у нас немає зайвого стоку і великих знижок. У бренді багато часу приділяють крою, якості тканин і фурнітурі, це видно в деталях і дрібницях.

Головна цінність The Lace – це люди: команда і клієнти. Турботу про клієнтів ми висловлюємо через удосконалення виробів, пошук і підбір кращих тканин на світовому ринку, поліпшення сервісу і досвіду купівлі в нас.

Хто така дівчина The Lace?

Дівчина The Lace починає свій день з прояву турботи про себе, а завершує за прочитанням улюбленої книги або важливої статті. Її день може бути занадто активним з буденними пробками, мітингами, важливими зустрічами, а може бути вдома в ролі мами. Прекрасно обізнана про тренди-2021. Тому коли у нас виходить нова колекція, вона зберігає собі все позиції, які цікавлять, аби нічого не упустити, оскільки завтра планувала зайти на примірку. Вона романтична і прагматична, розслаблена, самодостатня і вразлива. Вона справжня.

Тандем «сім’я-робота»

Ми з чоловіком 24/7 на роботі і вдома.

Хоча раніше було по-іншому. Пам’ятаю, як свого часу він 5 днів на тиждень перебував у іншому місті у відрядженнях на проєктній роботі і приїжджав додому лише на вихідні. Це був складний для нас період, ми частенько сварилися в той час.

Останні кілька років живемо загальними цілями і бізнесом, і для нас це справжній кайф. Ми дивимося в одну сторону, йдемо в одному напрямку і подаємо один одному руку, коли стає складно.

У мене немає жодного «секрету», якщо чесно. Оскільки вважаю, що якщо люди один одному підходять, вони можуть перебувати поруч 24 години на добу і при цьому бути найщасливішими. Ми з легкістю можемо обговорити робочі питання за вечерею, а чому б і ні? А ось на вихідних наша «головна робота» – батьки. І тоді у нас навіть немає думок обговорювати роботу, оскільки з маленькою дитиною у вас просто не залишається на це часу.

Плани на 2021 рік

Протягом цього пів року ми плануємо завершити перехід на нові, більш якісні тканини, підтягнути внутрішню інфраструктуру, розширити штат і оптимізувати всі процеси. Інтерес до бренду зростає щодня, тому нам просто необхідно збільшити виробничі потужності і зробити досвід шопінгу онлайн на нашому сайті ще простішим і приємнішим.

Якщо минулого року фокус був на зовнішніх факторах: відкриття роздрібних точок і візуальної складової, то зараз ми сфокусовані на серце бренду – продукті, команді та бізнес-процесах.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також