Це з любові 2021: парфумована косметика та аромати для дому

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Это по любви 2021: парфюмированная косметика и ароматы для дома

Ніжні і спокусливі аромати у форматі свічок, дифузорів та приладдя для ванни – те, чим обов’язково варто запастися перед Днем усіх закоханих. Саме вони принесуть у ваш дім неповторну романтичну атмосферу.

За минулий рік більшість занять, які ми звикли робити поза межами дому, перемістилися у рідні стіни. Вечері в ресторанах перетворилися на експерименти на кухні, вітальня стала повноцінною спортивною залою, а ванна кімната – храмом спокою і розслаблення.

Напередодні Дня святого Валентина косметичний бренд INRO пропонує потішити коханих і себе неймовірними ольфакторними композиціями. Все тому, що аромат – це перш за все емоції і неповторна атмосфера.

У косметиці INRO гармонійно поєднуються корисні властивості природних інгредієнтів із сучасними ефективними компонентами. Усе – за концепцією clean beauty. Бренд будується на простій істині: не все натуральне корисне і не все штучне шкідливе.

У INRO ви знайдете: гель для душу, рідке мило для рук, крем для рук, крем-обгортання, кремовий скраб для тіла, свічки, дифузори, ароматне тверде мило з колекцій SPA і Black.

На сайті бренду можна вибрати або скласти свій персоналізований набір, а команда Inro упакує його в спеціально розроблені до свята бокси. Вартість продуктів варіюється від 219 до 929 грн. Придбати подарунки від INRO можна на сайті та в Instagram.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!