Це з любові 2021: парфумований міст для волосся

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Визначну роль у створенні по-справжньому романтичного образу завжди відіграють, на перший погляд, непомітні, проте захопливі деталі. Наприклад, парфумований міст для волосся.

Серпанок для волосся — той продукт, який створить по-справжньому романтичний і привабливий образ без особливих зусиль. А ще – додасть розкішного блиску зачісці та обдарує її ароматним шлейфом, у випадку якщо це новинка від бренду селективної парфумерії Diptyque. Знакова ольфакторна композиція Eau Capitale тепер доступна у форматі місту для волосся.

Подібно до аромату Eau Capitale парфумований міст для волосся наділений чистими акордами зеленого бергамоту і пряного рожевого перцю, що переплітаються з теплими нотами пачулі. У серці аромату лежить медова троянда, що ніжно обволікає пасма і розкривається під час ледь вловимого поруху волосся. Таким чином, композиція утворює привабливий шлейф на волоссі. Проте на розкішному ароматі переваги Eau Capitale не закінчуються. Живильна олія камелії у складі продукту зміцнює волосини, забезпечує блиск і м’якість пасом. Об’єм продукту 30 мл, орієнтовна вартість 1350 грн.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також