Це з любові 2021: принтер для нігтів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Вигадувати нові дизайни манікюру й експериментувати з принтами на нігтях – улюблене заняття більшості дівчат. Тож, придбавши принтер для нігтів як подарунок на День святого Валентина, ви точно не схибите.

Охайний вигляд нігтів і, звісно, красиве покриття — надзвичайно важлива частина цілісного образу. Власне, тому графа «манікюр» просто повинна бути в планері кожної дівчини. Самостійно експериментувати з дизайнами та принтами і водночас забезпечити ідеальне покриття нігтів лаком допоможе новітній гаджет від компанії O2Nails — принтер для дизайну на нігтях.

Принтер для дизайну на нігтях FullMatte X11 останнього покоління максимально простий у використанні та не потребує жодних особливих навичок. Варто лише встановити додаток на мобільний телефон (операційна система Android або IOS), вибрати дизайн і натиснути на кнопку «Друк». Уже за 15 секунд будь-який дизайн із додатка або ваш власний малюнок буде перенесено на ніготь з ідеальною чіткістю та яскравістю. Вуаля! Ви готові підкорювати світ оригінальним манікюром! Орієнтовна вартість принтера для нігтів зі спеціальною знижкою до Дня закоханих 25 900 грн.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також