Це з любові 2022: детокс-догляд для волосся

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Це з любові 2022: детокс-догляд для волосся

Вписуючи у свою б’юті-рутину детокс-програми, не обділяйте увагою волосся. Провівши прості ритуали за допомогою базових засобів, маєте всі шанси покрасуватися розкішною зачіскою у Валентинів день.

Детокс-догляд — чудовий вихід для тих, хто скаржиться на тьмяність, надмірну жирність волосся та відсутність об’єму. Видалення забруднень та токсинів із глибоких шарів шкіри та стрижнів волосин допомагає повернути пасмам природну силу, нормалізувати виділення себуму й покращити їхній природний відтінок. З таким завданням чудово впорається лінія Haki від професійного італійського бренду косметики Miya Natural Beauty.

До серії Haki входить три продукти для кожного етапу детокс-догляду: пілінг для шкіри голови, шампунь і живильна маска.

Miya Natural Beauty
Miya Natural Beauty

Пілінг для шкіри голови — незамінний продукт для усунення забруднень та токсинів зі шкіри і відновлення фізіологічного балансу. Бамбукове вугілля, відоме своїми абсорбуючими властивостями, повертає тонус девіталізованому волоссю, відновлює нормальний клітинний обмін та протистоїть накопиченню токсинів.

Шампунь із лінійки Haki з бамбуковим вугіллям здатний видаляти забруднення, які осідають на волоссі та шкірі голови, роблячи їх тьмяними.

Маска для волосся також містить бамбукове вугілля. Вона допомагає збалансувати виділення себуму, щоб волосся довше залишалося чистим і віжим. Також маска стимулює шкіру голови і волосяний стрижень і сприяє здоровому росту локонів, роблячи їх сяючими та шовковистими.

Варто зазначити, що лінійка Haki, як і вся продукція бренду, веганська, не тестується на тваринах, а упаковки засобів цілком безпечні для планети.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також