Це з любові 2022: процедура клітинного оновлення шкіри

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Це з любові 2022: омолоджувальна салонна процедура

Професійна процедура — відмінний спосіб подарувати собі (або рідній людині) приємні емоції і кращий зовнішній вигляд. Якщо плануєте візит до центру краси, прочитайте рекомендації від редакції Beauty HUB.

У світі, де царює багатозадачність, за один похід до клініки або салону краси хочеться отримати одразу цілий комплекс ефектів: зволоження, омолодження шкіри, ліфтинг обличчя і бажано ще декілька бонусів. Реалізувати таке бажання обіцяє клініка естетичної медицини MV Aesthetics.

MV Aesthetics пропонує процедуру від швейцарського розробника Nescens, яка забезпечує потужний anti-age ефект, зволоження та ліфтинг. Професійний ритуал стимулює регенерацію шкіри, видаляє відмерлі клітини, підтримує гомеостаз, зберігає гідроліпідний баланс та призупиняє вікові зміни. Але найважливішим є те, що ці процеси відбуваються на клітинному рівні, завдяки чому ефект від процедури зберігається упродовж тривалого проміжку часу.

Процедура Nescens передбачає поєднання найдієвіших засобів та спеціальної масажної техніки:

 • очищення з м’яким пілінгом видаляє пошкоджені клітини, стимулює саморегенерацію шкіри та підтримує гомеостаз. Після цього етапу нерівності розгладжуються на очах, розширені пори звужуються, а колір обличчя стає рівномірним;
 • біоідентична відновлювальна маска містить компоненти для глибокого живлення шкіри, вона сприяє регенерації ліпідних шарів епідермісу, укріплює шкіру та покращує її бар’єрні функції; 
 • біоідентична зволожувальна сироватка мобілізує механізми зволоження та допомагає затримати вологу в різних шарах епідермісу;
 • емульсія для молекулярної регенерації нейтралізує механізми, що пов’язані з природним та фотоіндуктованим старінням і повертає шкірі молодість. 

Відчутний мануальний масаж, яким супроводжуються всі етапи, дозволяє отримати чіткий овал обличчя. Таке пропрацювання шкіри глибоко впливає на м’язи обличчя та сприяє комплексному омолодженню та покращенню стану шкіри.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також