Це з любові 2022: омолоджувальна сироватка

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Це з любові 2022: омолоджувальна сироватка

Якщо ви вирішили ретельніше підійти до турботи про шкіру, аби у День закоханих здивувати свою другу половинку юним виглядом шкіри, подумайте над тим, щоб додати до своєї рутини сироватку з anti-age ефектом.

Південнокорейський бренд TERRAZEN заслуговує на вашу довіру насамперед тому, що поєднує натуральні інгредієнти найвищої якості та передові наукові досягнення в галузі косметології. Формули TERRAZEN спрямовані на те, щоб зупинити процеси старіння шкіри, регенеруючи білки та здорові клітини, і зберегти бездоганну красу вашої шкіри.

Розкішний догляд та молодість шкірі може подарувати сироватка для обличчя TERRAZEN Age Control Intensive Firming Serum. Природний комплекс проти зморшок забезпечує повний контроль над старінням шкіри. 

Terrazen
Terrazen

Формула сироватки — це мікс запатентованих інноваційних компонентів природного походження, ефективність яких підтверджена клінічно. Зокрема біоміметичний компонент Filmexel® забезпечує швидкий та тривалий ефект ліфтингу, а натуральний колаген RealCollagen® стимулює шкіру виробляти еластин та колаген. До складу також входить нова альтернатива ретинолу — екстракт морського фенхеля (Rock Samphire®). Численні дослідження та клінічні випробування доводять, що морські компоненти, такі як морський фенхель, ідеально працюють на комплексне омолодження та потужний антиоксидантний захист.

Сироватка швидко і глибоко проникає в шкіру, відновлюючи еластичність та пружність на клітинному рівні, зменшує глибину заломів, розгладжує зморшки, повертає шкірі сяйво молодості. Бренд запевняє: з інноваційними формулами зморшки не мають шансів!

Об’єм продукту 55 мл, орієнтовна вартість 930 грн.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також