Це з любові 2022: парфумерна пара

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Це з любові 2022: парфумерна пара

Сьогодні ми познайомимо вас з особливою парфумерною парою — двома ароматами, які при зустрічі сплітаються в одну п’янку симфонію та чудово підходять для споріднених душ.

Коли мова йде про парфуми для двох, на думку одразу спадають #King_of_Seduction та #Queen_of_Seduction від Antonio Banderas — ці композиції встигли стати класикою жанру серед ароматів для закоханих, вони неймовірно доповнюють та розкривають красу один одного.

#King_of_Seduction

Чоловіча версія аромату від Antonio Banderas — це вишукане та гармонійне поєднання свіжості і мужності. Композиція розкривається нотами ананаса й зеленого яблука, які зливаються з соковитим відтінком мускатної дині. Поступово до цього динамічного міксу приєднується морський акорд в оточенні неролі, жасмину та кардамону, який надає аромату благородності і водночас спокусливості. Деревно-мускусна база з кедра, ветивера, амбри, замші та білого мускусу завершує спокусливу піраміду. 

#Queen_of_Seduction

Парфум #Queen_of_Seduction — це елегантний і чуттєвий мікс, джерелом натхнення для якого стала сила сучасної жінки. Піраміда аромату сяє соковитими акордами грейпфрута і стиглої малини. Продовжують композицію іскристі переливи жасмину, іриса та півонії, що розчиняються в таємничих прянощах рожевого перцю. Фінальні відтінки терпкої амбри, білого кедра та натуральної замші залишають теплий деревний шлейф, який додає композиції чуттєвості та неймовірного магнетизму. 

 #King_of_Seduction та #Queen_of_Seduction

Антоніо Бандерас Парфумс. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел. (044) 33–77–000, www.hexagone.ua

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також