Це з любові 2022: туш для вій

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Це з любові 2022: туш для вій

Туш для вій здатна освіжити денний макіяж і вдало доповнити вечірній. Словом, цей засіб знадобиться вам у будь-якій ситуації і стане вдалим варіантом подарунка на будь-яке свято.

Якісний продукт на всі випадки життя можна знайти в колекції бренду Make Up Factory — #All_In_One_Mascara працює на подовження та збільшення об’єму вій, а також забезпечує якісний догляд.

Секрет ефективності туші — в її щіточці: хвиляста форма з мікрощетинками різних розмірів дозволяє рівномірно профарбувати кожну вію від самої основи до кінчиків. Густа текстура засобу допомагає збільшити об’єм вій, підкрутити волосинки і створити виразний погляд. А найголовніше — завдяки в’язкій текстурі туш легко наноситься, не розмивається та не осипається.

Make Up Factory #All_In_One_Mascara

Особливість туші також в тому, що вона не тільки ретельно фарбує вії, а й доглядає за ними. У складі міститься пантенол і вітамін Е. Ці компоненти подовжують, покращують стан вій та роблять їх більш привабливими на вигляд.

Продукт представлено в трьох відтінках: класичному чорному, темно-коричневому і сміливому синьому. Туш чудово підходить для тих, хто носить контактні лінзи, і тих, у кого дуже чутливі очі; вона не містить ароматизаторів і швидко висихає. 

Мейкап Фекторі. Профешнл хай енд мейкап. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел.: (044) 33–77–000, www.hexagone.ua

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також