Це з любові 2022: жіночий парфум

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Це з любові 2022: жіночий парфум

Напередодні найромантичнішого дня у році всім варто подумати про поповнення свого ольфакторного гардеробу спокусливими нотками. Редакція Beauty HUB спільно з BROCARD радить дещо дуже цікаве.

Дім моди та парфумерії Carolina Herrera, який відрізняється сучасною елегантністю та вишуканістю, втім зробив провокаційний хід – і створив аромат Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum. Він увірвався у парфумерний всесвіт із сміливим меседжем: «Як добре бути поганою!». Саме так – життя сучасної жінки змінюється, й уявлення про «хорошу дівчинку» також. 

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum — це одночасно свіжа та легка, примхлива та насичена комбінація. Солодкі, чарівні ноти жасмину надають аромату яскравості та жіночності. Насичена частина створюється багатими нотами какао та п’янкими нотами бобів тонка. Мигдаль та кава додають йому яскравості та енергійності, а тубероза, екстрадована новим способом, дозволяє створити витончений шлейф і надає аромату плавності та жіночності.

Carolina Herrera
Carolina Herrera

Блискучий флакон у формі темно-синього черевичка з високою золотою шпилькою, за словами творців, виражає чуттєву, впевнену, жіночну та сильну природу жінки, яка носить аромат Good Girl. Парфум сповна відображає енергійний характер і багатогранність сучасної жінки, тож легко впишеться в активний спосіб життя кожної з нас.  

Варто зазначити, що ароматна туфелька в колекції бренду вже далеко не одна — Carolina Herrera регулярно презентує нові ольфакторні композиції, серед яких кожна жінка знайде свій ідеальний аромат на будь-який особливий випадок у житті або просто універсальну композицію на щодень.

Об’єм аромату — 50 мл, орієнтовна вартість 3 280. У мережі магазинів BROCARD або в інтернет-магазині brocard.ua цей елегантний парфум можна купити в наборі з парфумованим лосьйоном для тіла, який продовжує звучання аромату, але також неймовірно гарний «соло». Ціна набору — всього за 2317 грн.

Окрім парфумів, у мережі BROCARD знайдеться багато іншої оригінальної продукції світових брендів, яка вирізняється бездоганною якістю й естетичним пакуванням, — від класичної червоної помади до інноваційного крему для обличчя.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також