Цервікальний оргазм: що це та чи можете ви його отримати?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як добре, що наше тіло пропонує багато способів отримати задоволення від сексу! Один з них таїться в... шийці матки й називається він цервікальний оргазм. Розповідаємо про нього докладніше.

За кількістю міфів, які оточують тему оргазму в цілому, її можна порівняти хіба що з теорією існування єдинорогів. Дідусь Фрейд, наприклад, був щиро впевнений у тому, що кліторальний оргазм – ознака «незрілої, інфантильною» особистості, в той час як вагінальний – це про цілісних і гармонійних жінок із великої літери Ж, так би мовити. Зараз же сексологи й гінекологи не втомлюються повторювати: оргазм єдиний, і головний орган, який за нього «відповідає» – це клітор! Туди ж відносимо легендарну точку G, яка й виявилася нічим іншим, як його внутрішньої проекцією.

Але почекайте, на обрії з’явилося ще одне нове явище, а саме поняття «цервікального» оргазму, тобто оргазму, отриманого від стимуляції шийки матки. Чи існує він і чи можна його дотримати, ми спробували з’ясувати.

Насправді шийка матки дійсно може грати роль у досягненні оргазму й робити його більш інтенсивним. Із фізичної точки зору це можливо й навіть деяким чином обґрунтовано, а ось на практиці справи йдуть складніше – по-перше, настільки глибокі відчуття сприймаються як приємні далеко не кожною дівчиною, по-друге, сама стимуляція шийки матки пенісом партнера або секс-іграшкою – та ще задача.

Шийка, губчаста ділянка слизової, знаходиться в середньому на глибині 15 сантиметрів від входу в піхву. Тобто чоловікові треба бути досить щедро обдарованим природою, або правильно підбирати позицію, в якій проникнення може бути максимально глибоким (доггі-стайл у цьому плані підходить ідеально навіть чоловікам із вельми «скромними» розмірами).

Цікаво, що сама шийка не має нервових закінчень, але активно скорочується в момент оргазму, вона ж відповідає за виділення під час прелюдії й подальшого збудження. Тому так званий цервікальний оргазм – це свого роду відчуття «наповненості в комплексі з оргазмічними скороченнями», – коментує гінекологиня Шеррі Росс.

Цервикальный оргазм

Вона ж каже, що деякі жінки описують цервікальний оргазм як незвичайне задоволення від всеосяжної наповненості вагінального каналу й це за рахунок пеніса або фалоімітатору.

Так що по суті виділяти «цервікальний оргазм» в окремий, особливий «підвид», не має сенсу – за рахунок якісної та різнобічної стимуляції жінка просто відчуває набагато інтенсивніші, «хвилеподібні» відчуття, ніж, наприклад, при одній лише зовнішній стимуляції клітора.

Загалом, орієнтуйтеся на свої особисті переваги, не бійтеся експериментувати й пам’ятайте про те, що клітор – не просто «горошинка» між малих статевих губ, а орган із зовнішньої й внутрішньої проекціями, від пестощів якого може «зносити дах».

Вивчайте анатомію власного тіла: зрозумівши, що збуджує й приносить задоволення саме вам, можна донести це партнеру. Зрештою, відповідальність за ваш оргазм – це ваша справа й годі!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також