Турбота про себе зсередини та зовні: топ-5 осінніх процедур

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Краса − це комплексне поняття, яке залежить як від генетики, так і від турботи про своє здоров’я, як зовнішнє, так і внутрішнє. Про головні косметологічні процедури цього сезону розповідає Лариса Гринчук, лікарка-дерматолог, косметологиня, anti-age терапевтка, засновниця Anti-Age Boutique Lys Royal.

Лариса Гринчук

Сучасна жінка самодостатня, розумна, затребувана в соціумі, й широта її світогляду визначає саму концепцію краси: вже давно це поняття не зводиться до догляду за волоссям, манікюру та звичайного очищування обличчя. Важливий комплексний підхід, який сьогодні розберемо по пунктах.

Здоров’я. Ситуація з COVID ще раз підкреслила, якщо виникають проблеми зі здоров’ям, то все інше відходить на другий план. У кожної людини має сформуватися базове розуміння, що необхідно для того, щоб її організм був гарним зсередини.

У будь-яких вікових категоріях показані регулярні чек-апи:

 • загальний аналіз крові,
 • УЗД внутрішніх органів,
 • заплановані візити до гінеколога,
 • мамолог.

Вкрай важливо мати свого лікаря, з яким можливо консультуватися й регулярно погоджувати профілактичні огляди та лабораторні дослідження, а після дотримуватися його рекомендацій.

Спосіб життя, правильне харчування. Для того, щоб налагодити харчування, досить обмежити споживання вуглеводів, алкоголю, газованих напоїв, збільшити кількість свіжих сирих овочів у раціоні й нормалізувати питний режим. А по фізичних навантаженнях, які незмінно входять до поняття здорового способу життя, хочу зазначити, що для підтримки здоров’я досить півгодини швидкої ходьби на день. Це елементарно, просто й доступно в будь-якому віці.

Турбота про себе зсередини та зовні: топ-5 осінніх процедур

Домашній догляд. Перш ніж йти на процедури до салону, важливо регулярно користуватися якісною домашньої косметикою, яка відповідає вашому типу шкіри й вашому віку. Цей догляд рекомендую підбирати, спираючись на рекомендації професійного косметолога, а не на поради блогерів або подруг.

Якщо у вас на цей момент немає грошей і/або часу на регулярне відвідування кабінету косметолога, то краще сконцентрувати свої зусилля на домашньому догляді, оскільки саме він забезпечує належний ефект.

Салонний догляд: осінні процедури для обличчя й тіла. Перед тим, як призначити салонний догляд у Anti-Age Boutique Lys Royal ми проводимо консультацію з нашими клієнтами − для того, щоб індивідуально призначити тільки те, що дійсно потрібно.

Однією з базових процедур, що однозначно входить до осіннього топ-5, є чистка обличчя. Інноваційна чистка HydraFacial, яку часто називають головною процедурою зірок Голлівуду, містить кілька етапів: попереднє очищення шкіри, кислотний пілінг глибокого очищення, вакуумну чистку шкіри й гідратацію − насичення шкіри антиоксидантами, пептидами й гіалуроновою кислотою. Після чого наноситься захисна маска, що пролонгує. Ця чистка обличчя назавжди розвіє міф, що така процедура болюча в процесі виконання й має довгий відновлювальний період.

Друге місце серед осінніх, необхідних в будь-якому віці процедур, відведу пілінгам. Їх різноманітність дуже велика, й таку процедуру ми підбираємо під тип шкіри та завдання, яке ставить перед собою косметолог, наприклад, досягти сяйва шкіри.

Ін’єкції ботулотоксином − необхідна процедура у віці після 30 років. Її рекомендую робити в техніці Full Face, коли за допомогою препарату гармонійно прибираються динамічні (мімічні) зморшки. Такі ін’єкції мають явно виражений anti-age ефект.

Контурна корекція об’єму і форми губ − одна з найпопулярніших і затребуваних процедур на сьогодні. Два важливі чинники, які необхідно врахувати перед записом до косметолога, − кваліфікація майстра та якість пропонованого препарату. Якщо обидва ці пункти задовольняють ваші запити, можна сміливо коригувати форму та об’єми ваших губ.

Ендосфера терапія − абсолютно безпечна, безболісна методика корекції фігури, яка миттєво усуває набряки, а після курсу терапії відновлює діяльність лімфатичної системи, зміцнює судини й очищає організм від шлаків, зменшує прояв целюліту, робить шкіру гладкою та пружною, усуває жир із проблемних ділянок обличчя й тіла, зменшує об’єми. Ендосфера тіла вкрай показана людям, які ведуть малоактивний спосіб життя.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Косметология | Киев (@lys.royal.boutique)

У підборі тієї чи іншої процедури важливо пам’ятати, що найбільш видимий і стійкий результат досягається тільки при комплексному підході до свого зовнішнього вигляду: всі перераховані вище етапи повинні йти паралельно один одному. Знаходьте своїх фахівців, консультуйтеся й сміливо комбінуйте запропоновані вам методики та процедури.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також