Тюльпан, підкова, барбі: які види вагін існують

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Жіноча вагіна буває різних форм та розмірів. Геніталії, а точніше те, як вони виглядають, турбує багатьох жінок, адже кожна з нас намагається бути привабливою для свого партнера. Які різновиди вагін, розповідає редакція Beauty HUB.

Усі жіночі вагіни  нормальні, якщо вони вас не турбують, не викликають почуття дискомфорту та болю. Виявляється, зовнішній вигляд вагіни у кожної жінки свій. У народі їх навчилися кваліфікувати. Ви здивуєтеся, але видів вагіну досить багато, і назви у них часом досить смішні.

У давній Індії, залежно від форми та виду статевих органів жінки, а також фізичних параметрів тіла, поділяли на три типи:

 • Лань. Граціозна дівчина, з гарними грудьми і стрункими ногами, охоче займається сексом, люблячий експромт. Розмір піхви – близько 12 см.
 • Кобила. Дівчина з пишними стегнами та грудьми. Такі найчастіше зустрічаються серед слов’янок та афроамериканок. У “кобил” часто найкрасивіша вагіна, в народі іменована “княгинею”. “Кобили” найбільш привабливі для чоловіків.
 • Слониха. Дівчата з дуже пишними грудьми, невисокі, з короткими ногами. У них глибока вага (до 25 см), тому їм складно знайти партнера, який зміг би їх задовольнити.

Як розрізняють форму та вид вагіни

Виды вагин

Статеві органи жінки розрізняються за:

 • положенню входу у піхву;
 • становищем клітора щодо входу в піхву (високо, низько);
 • розмірам клітора (великий, невеликий);
 • величиною та оформленням статевих губ;
 • ступенем зволоження піхви секретом при статевому збудженні (сухе, достатню або надмірно змочену піхву).

Як же розрізняють форму і вид вагіни? Зовнішні губи вагіни відомі як великі статеві губи. Внутрішні статеві губи, при яких піхва виглядає відкритою, називають малими статевими губами. Це означає, що є окремі характеристики, за якими можна визначити тип вагіни. Бувають винятки, коли важко визначити якийсь один різновид, тому такий тип можна віднести відразу до декількох категорій.

Які види вагін існують

Виды вагин фото

Асиметричні внутрішні губи – якщо одна внутрішня губа довше, товстіше або більше іншої, тоді її можна назвати асиметричною. Досить часто піхви можуть мати малі статеві губи, які навіть не видно.

Вигнуті зовнішні губи – вид вагіни, з середини схожий на перевернуту підкову: кругла і крива, яка з’єднується в кінці. Це робить внутрішні губи повністю відкритими, але вони можуть не заходити нижче статевих губ.

Внутрішні губи, що видаються – внутрішні губи довше і «стирчать» з зовнішніх губ. Тут різниця в довжині може бути менш виразна: трохи більше виражені внутрішні губи. Як стверджує колишній майстер воскової епіляції, цей тип піхви зустрічається частіше, ніж інші, до того ж у різних комбінаціях з іншими типами.

Зовнішні губи, що видаються – «сидять» набагато нижче на піхві. При цьому шкіра може виглядати товстою і пухкою, або щось середнє між цим.

Довгі внутрішні губи, що бовтаються – форма внутрішніх губ, що виступають. Вони можуть звисати на кілька міліметрів за зовнішні губи. Також вони можуть виступати за межі нижньої білизни.

Довгі зовнішні губи, що звисають – це форма виступаючих зовнішніх губ. У цьому випадку зовнішні губи більш тонкі, що дозволяє їм звисати. Як і з внутрішніми губами, що звисають, складки губ можуть виходити за межі нижньої білизни.

Маленькі відкриті губи – зовнішні губи плоскі і впираються в лобкову кістку, але злегка відокремлені одна від одної, залишаються видними малі статеві губи.

Маленькі закриті губи (або «Барбі») – зовнішні губи не відокремлені один від одного, тому вони повністю приховують внутрішні губи. Цей тип вагіни найчастіше можна побачити у фільмах для дорослих і помітити, як форма і вид вагіни до сексу і після нього змінюється. Тим не менш, цей тип вагіни зустрічається рідше, ніж інші.

«Пиріжок» – чимось нагадує трохи опухлу «Барбі», але в цьому випадку статеві губи розташовані нижче щодо лобкової кістки. Такі статеві губи бувають пружними та повними, а також худими і навіть в’ялими. При цьому вік жінки тут не має жодного значення. Якщо статеві губи затягнуті в тісну білизну, з’являється знаменита «верблюжа лапка».

Видимі внутрішні губи – при такому типі зовнішні і внутрішні губи одного розміру. Внутрішні губи залишаються непомітними, тому що звисають за межі зовнішніх складок, їх можна побачити, якщо дивитися зверху вниз щодо статевих губ. Цей тип відомий як «тюльпан», тому що нагадує бутон квітки.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також