Тюльпан, підкова, барбі: які види вагін існують

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Ця вельми делікатна тема може викликати здивування у декого, так як багато хто впевнений в тому, що у всіх жінок все однаково. Які є різновиди вагін, розповідає редакція Beauty HUB.

Багато жінок турбуються, що їх геніталії не виглядають «нормальними», але насправді нормальних і немає. «Нормальним» можна вважати те, що для вас вважається нормальним, головне, щоб це не було пов’язано з дискомфортом або болем. Види вагін бувають досить різноманітними і їх кількість виявилася досить великою.

Як же розрізняють форму і вид вагіни? Зовнішні губи вагіни відомі як великі статеві губи. Внутрішні статеві губи, при яких піхва виглядає відкритою, називають малими статевими губами. Це означає, що є окремі характеристики, за якими можна визначити тип вагіни. Бувають винятки, коли важко визначити якийсь один різновид, тому такий тип можна віднести відразу до декількох категорій.

Виды вагин

Отже, які види вагін існують:

Асиметричні внутрішні губи – якщо одна внутрішня губа довше, товстіше або більше іншої, тоді її можна назвати асиметричною. Досить часто піхви можуть мати малі статеві губи, які навіть не видно.

Вигнуті зовнішні губи – вид вагіни, з середини схожий на перевернуту підкову: кругла і крива, яка з’єднується в кінці. Це робить внутрішні губи повністю відкритими, але вони можуть не заходити нижче статевих губ.

Внутрішні губи, що видаються – внутрішні губи довше і «стирчать» з зовнішніх губ. Тут різниця в довжині може бути менш виразна: трохи більше виражені внутрішні губи. Як стверджує колишній майстер воскової епіляції, цей тип піхви зустрічається частіше, ніж інші.

Зовнішні губи, що видаються – «сидять» набагато нижче на піхві. При цьому шкіра може виглядати товстою і пухкою, або щось середнє між цим.

Довгі внутрішні губи, що бовтаються – форма внутрішніх губ, що виступають. Вони можуть звисати на кілька міліметрів за зовнішні губи. Також вони можуть виступати за межі нижньої білизни.

Виды вагин фото

Довгі зовнішні губи, що звисають – це форма виступаючих зовнішніх губ. У цьому випадку зовнішні губи більш тонкі, що дозволяє їм звисати. Як і з внутрішніми губами, що звисають, складки губ можуть виходити за межі нижньої білизни.

Маленькі відкриті губи – зовнішні губи плоскі і впираються в лобкову кістку, але злегка відокремлені одна від одної, залишаються видними малі статеві губи.

Маленькі закриті губи (або «Барбі») – зовнішні губи не відокремлені один від одного, тому вони повністю приховують внутрішні губи. Цей тип вагіни найчастіше можна побачити у фільмах для дорослих і помітити, як форма і вид вагіни до сексу і після нього змінюється. Тим не менш, цей тип вагіни зустрічається рідше, ніж інші.

Видимі внутрішні губи – при такому типі зовнішні і внутрішні губи одного розміру. Внутрішні губи залишаються непомітними, тому що звисають за межі зовнішніх складок, їх можна побачити, якщо дивитися зверху вниз щодо статевих губ. Цей тип відомий як «тюльпан», тому що нагадує бутон квітки.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також