У Києві відбувся допрем’єрний прес-показ документального фільму «Йди за мною / Follow me»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

документальний фільм Йди за мною

22 грудня у Києві відбувся допрем’єрний прес-показ документальної стрічки «Йди за мною» українського кінорежисера Любомира Левицького. Фільм засновано на реальних кадрах, знятих дронами під час рятувальній операції ЗСУ.

Ця історія зацікавила українців на стадії тизеру, який вийшов напередодні, адже це безпрецедентний випадок використання квадрокоптерів для порятунку цивільних з-під обстрілів ворога. Операцію провели військові 93-ї бригади «Холодний Яр» під Ізюмом у період запеклих боїв за місто.

У фільмі використані реальні кадри, зняті дронами, а у головних ролях справжні учасники подій. Стрічка крім культурної цінності виступає доказом воєнних злочинів російської армії проти українського цивільного населення.

«З початку повномасштабного вторгнення є багато різних виняткових історій про роботу дронів, про які мені було б цікаво відзняти цілий серіал. Це те, що сьогодні може бути цікаво світовій аудиторії, тому що здебільшого кожний випадок унікальний і приголомшливий, такого ще ніхто не бачив. Ці історії є героїчними, вони демонструють високий рівень професіоналізму малої авіації в Україні. Це дуже класний формат, тому ми з радістю погодимося продовжити, якщо отримаємо зацікавленість того ж Netflix», – прокоментував фільм Любомир Левицький.

93-тя окрема механізована бригада Холодний Яр

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр»

Любомир Левицький і старший лейтенант «СІД»

На показі були присутні представники української кіноіндустрії, телебачення та шоу-бізнесу: Валентина Хамайко, Влад Нікітюк, Ольга Сумська, Володимир Рабчун, Сергій Созановський та інші.

Любомир Левицкий и Ольга Сумская

Любомир Левицький і Ольга Сумська

Владимир Рабчун и Валентина Хамайко

Володимир Рабчун і Валентина Хамайко

Василий Крутяк, Татьяна Гончарова, Любомир Левицкий

Василь Крутяк, Тетяна Гончарова, Любомир Левицький

Фільм доступний до перегляду на YouTube українською та англійською мовами. Додаткова мета стрічки підкреслити важливість наявності дронів у військових та закликати українців активно брати участь у зборах коштів на закупку квадрокоптерів для ЗСУ.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також