У Києві відкрилася виставка ювелірних прикрас Van Cleef & Arpels

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Сьогодні, третього лютого, Національний художній музей України наповнився розкішним блиском і неповторною красою – в ньому відкрилась виставка ювелірних прикрас від люксового Дому Van Cleef & Arpels.

Ексклюзивність та розкішність прикрас ось чим люксовий Дім Van Cleef & Arpels приваблює найвибагливіших клієнтів зі всього світу вже понад століття. Та головна перевага бренду в тому, що позачасовий класичний дизайн ювеліри завжди поєднували з новітніми техніками огранки, сетінгом дорогоцінного каміння та модернізованою функціональністю виробів. Завдяки цьому прикраси Van Cleef & Arpels мають особливу цінність.

Третього лютого приватну колекцію ювелірного Дому Van Cleef & Arpels представлять у межах виставки Art of Clip («Мистецтво брошки») у Національному художньому музеї України. Понад вісімдесят унікальних антикварних брошок і прикрас із застібками-кліпсами, створених з початку XX століття, можна буде побачити на власні очі.  

Розкішні смарагди, рубіни і діаманти, поєднані з унікальними дизайнерськими рішеннями у найрізноманітніших стилях ар-деко, абстракціонізм, орієнталізм, оптичне мистецтво – наочно розповідають блискучу історію ювелірного мистецтва всього XX століття.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!