Просимо до столу: Louis Vuitton відкрив власні кав’ярню та ресторан

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Louis Vuitton вийшов на ринок продуктів харчування та напоїв, відкривши свої перші в історії кав’ярню та ресторан Le Café V та Sugalabo V. Випити чашку кави від Louis Vuitton можна вже сьогодні.

Легендарна історія люксового Дому Louis Vuitton розпочалась з ручного виготовлення скринь та валіз вищого класу ще у другій половині XIX століття. З роками засновники, а потім вже менеджери бренду почали розширювати лінію товарів, пропонуючи клієнтам дамські сумочки, одяг, аксесуари та парфумерію. У 2021 році черга дійшла і до продуктів харчування: вчора, 1 лютого, на останньому поверсі бутика Louis Vuitton у місті Осака в Японії відбулось відкриття ресторану та кав’ярні бренду.

Ресторан Sugalabo V працює у форматі вечірнього закладу. У ньому подають унікальні страви відомого шеф-кухаря Йосуке Суга, який раніше був протеже легендарного шеф-кухаря Джоеля Робушона. Окрім вишуканої кухні, гості можуть насолодитись чудовим видом на місто, що відкривається з четвертого поверху бутика Louis Vuitton, а також ексклюзивним інтер’єром, створеним Джуном Аокі. Унікальну колекцію меблів, яка також може стати вагомою причиною візиту до закладу, створив японський митець Токудзин Єсіока, відомий своїми оригінальними предметами інтер’єру, натхненними різними культурами.

Кав’ярня Le Café V знаходиться на верхньому поверсі бутика Louis Vuitton, де на відкритій терасі подають коктейлі. Вона також стала чудовим місцем, де можна відсвяткувати нову покупку от кутюр, або просто відпочити від міської метушні.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!