Унікальність, комфорт й етніка: лімітована колекція Тати Кеплер та W8LESS

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

лімітована колекція Тати Кеплер та W8LESS

Українська айдентика, комфортні фасони, завжди актуальний льон і ексклюзивність кожної окремої моделі завдяки ручній роботі – лімітована колекція мисткині і волонтерки Тати Кеплер та українського бренду одягу W8LESS варта уваги кожної українки.

Засновниця і дизайнерка бренду W8LESS Анна Шаш і Тата Кеплер, директорка відомих київських барів і мисткиня, яка з початком війни присвятила все своє життя волонтерству, презентували спільну лімітовану колекцію. Від початку повномасштабного вторгнення Тата заснувала рух «Птахи», який допомагає цивільним і військовим у деокупованих, прифронтових і сірих зонах.

З чого все почалося? Анна запропонувала Таті втілити її дитячу мрію і створити власну лінію одягу. Тата вже мала досвід виготовлення речей, відшиваючи зі своєю кравчинею деякі моделі колекції, з якими були пов’язані найтепліші спогади. Створення краси стало одним із способів емоційного розслаблення і гармонізації психологічного стану.

лімітована колекція Тати Кеплер та W8LESS

лімітована колекція Тати Кеплер та W8LESS

«З Татою ми знайомі близько восьми років, та останні часи стали для нас особисто близькими та творчими. Ми намагаємось підтримати одна одну в творчому напряму, що в результаті призвело до співпраці. Мене завжди надихало вміння Тати поєднувати в собі тендітну дівчину та сталевий дух», – говорить Анна Шаш.

Для своєї першої колекції одягу Тата обрала льон чорного та натурального відтінків, прямі й багатошарові моделі, але найголовніше – це власноручні малюнки, нанесені на одяг за допомогою стародавньої техніки ліногравюри. На спеціальних дощечках Тата намалювала олівцем квіти і птахів (як символ свого руху), після цього спеціальним різаком для ліногравюр вирізала кожен елемент. Всі малюнки в стилізованому етнічному стилі були нанесені на льон власноруч особисто Татою. Це робить колекцію не тільки лімітованою, а й ексклюзивною у своєму виготовленні.

лімітована колекція Тати Кеплер та W8LESS

«Всього ми відшили по 20 одиниць кожної позиції. Навіть бірки вирізані і надруковані в техніці набивної тканини. Шорти, штани і спідницю можна носити хлопцям також.  Всі ліногравюрки зроблені за підльотний час ракет, тому заговорені як заспокійливе», – зазначає Тата.

«Елементи ручної роботи зараз дуже цінуються. Тому речі із лімітованої колекції стануть нашою спадщиною, яку можна буде передавати із покоління в покоління», – підкреслює Анна.

В колекції представлені різні позиції, з яких можна створити повноцінні образи і вдягнутися на довгі роки. Фартухи, жилети, спідниці, штани, асиметричні майки, кардигани і сукні-плащі, які в більшості підійдуть як жінкам, так і чоловікам завдяки своїй універсальності. Затишні, ефектні навіть у чорно-бежевій гамі, в яких можна підкорювати світ або сховатися на певний час.

«Ця колекція створена з величезною любовʼю та ніжністю. Я б хотіла, щоб ці речі створювали людям затишок, де б вони не були», –ділиться Тата Кеплер.

лімітована колекція Тати Кеплер та W8LESS
колекція Тати Кеплер та W8LESS
колекція Тати Кеплер та W8LESS
колекція Тати Кеплер та W8LESS
лімітована колекція Тати Кеплер та W8LESS
колекція Тати Кеплер та W8LESS

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також