В очікуванні: серіал «Супермоделі» з Наомі Кемпбелл, Ліндою Євангелістою та Сінді Кроуфорд

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Зовсім скоро на наших екранах з’явиться новий серіал про супермоделей, які в 90-х як ікони краси і стилю правили бал на подіумах і за його межами.

Вчора Apple TV Plus оголосив про очікуваний випуск нового документального серіалу «Супермоделі», який зняла Барбара Коппл і спродюсували Брайан Грейзер та Рон Ховард.

Подробиць про новий серіал поки досить мало, але що ми знаємо точно: в ньому розкажуть про становлення таких зірок модної індустрії, як Крісті Тарлінгтон, Наомі Кемпбелл, Лінда Євангеліста та Сінді Кроуфорд в період з кінця 1980-х по 1990-і роки. Дівчата дадуть розгорнуті інтерв’ю і стануть виконавчими продюсерами кінокартини.

Очікуємо, що нове шоу буде вишуканим святом краси, моди та стилю. Протягом серіалу найвідоміші моделі світу розкажуть не тільки про їх шлях до слави, але й про тісну дружбу, що народилася за лаштунками на показах мод, червоних доріжках та гучних вечірках.

Сінді Кроуфорд повідомила, що серіал планує дослідити динамічних особистостей і зрушення в ЗМІ та культурі, що допомогли сформувати й визначити культову епоху 90-х. «Я рада возз’єднатися з моїми друзями, щоб дослідити, як супермоделі згодом перевершили традиційні уявлення та обмеження в індустрії моди», − прокоментувала роботу Сінді.

«Ми сподіваємося, що наша подорож мотивує та надихне молодих людей у ​​всьому світі. Ми з нетерпінням чекаємо цієї великої пригоди з режисером Барбарою Коппл», − написала в Instagram Наомі Кемпбелл.

Серіал поповнить список документальних фільмів Apple TV +, до якого також входять «Лист до вас» Брюса Спрінгстіна, «Біллі Айліш: Трохи розмитий світ», «Історія Beastie Boys», Boys State та інші.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також