Valentino Beauty: усе, що потрібно знати про б’юті-лінійку Valentino

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Valentino Beauty: усе, що потрібно знати про б’юті-лінійку Valentino

Італійський модний дім Valentino запускає б’юті-лінійку. Які саме продукти в неї увійдуть та чим вони відрізнятимуться від засобів інших брендів, розповів розробник і креативний директор бренду П’єрпаоло Піччолі.

Уже за кілька днів можна буде приміряти не лише легендарну червону сукню від Valentino, але й червону помаду від Valentino. І не тільки помаду. 31 травня італійський модний дім випускає колекцію декоративної косметики Valentino Beauty.

«Valentino Beauty — це людська краса, відкрита для всіх статей, вікових груп і культур», — так описав лінійку креативний директор і автор б’юті-колекції Valentino П’єрпаоло Піччолі.

У неї увійде губна помада у 50-ти кольорах, включно зі фірмовим Rosso Valentino, тональна основа у 40-ка відтінках, палетки тіней і ще безліч продуктів для очей і вій. За словами П’єрпаоло, лінійку розроблено за принципами інклюзивності, тож кожен засіб можна використовувати та нашаровувати по-різному й таким чином створювати унікальний макіяж. Усі продукти будуть упаковані в дизайнерські флакони, до яких можна буде докуповувати рефіли, пробуючи різні відтінки й текстури. Детальніше про своє бачення краси й колекцію П’єрпаоло Піччолі розповів у інтерв’ю Vogue.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Valentino Beauty (@valentino.beauty)

Як креативний директор ви постійно розвиваєте унікальну естетику модного дому Valentino. Як ваше бачення й цінності бренду проявляться у б’юті-лінійці?

Я багато думав над ідеєю запуску лінії макіяжу, бо хотів бути впевненим, що вона може вписатися у ДНК нашого бренду, і водночас підкреслюватиме індивідуальність кожного нашого клієнта. Valentino — це досконалість у виконанні, але також і унікальність та індивідуальний підхід. Тому, коли справа дійшла до розробки лінії косметики, ми застосовували лише ті компоненти, які транслюватимуть наші цінності. Зокрема, ми розробили експериментальні формули, які можна поєднувати між собою і створювати неповторний макіяж. Самі продукти розроблено за нашими незмінними принципами: бездоганна якість компонентів і майстерне виконання.

Ви часто говорите, що мода допомагає вам транслювати особливі цінності. Що це за цінності і як їх проявляє лінійка косметики?

Упродовж останніх сезонів ми проводили багато вуличних кастингів для наших шоу, і чим уважніше я спостерігав за дівчатами та хлопцями, які приходять на репетиції, тим більше мене інтригували їхні особистості, їхнє ставлення до себе й те, як вони наносять макіяж. Це може бути просто крихітна стрілка або щось більш радикальне, але це справжнє вираження того, ким вони є і як вони хочуть, щоб їх бачили.

Цінності, які я прагну транслювати — інклюзивність, рівність, емпатія. І я не можу придумати нічого більш вдалого для їх виявлення, ніж декоративна косметика.

Valentino Beauty: усе, що потрібно знати про б’юті-лінійку Valentino

У колекції Valentino Beauty ви використовували безліч кодів модного дому Valentino, зокрема просякнули її фірмовим червоним кольором. Що надихнуло вас на створення косметичних продуктів?

Найперше мене надихнула спадщина Valentino і минулі колекції, створені самим Валентіно. Ну а червоний колір Rosso Valentino — це вісь нашого бренду, довкола якої все обертається, саме тому ми використали його і в б’юті-лінійці.

Шоу Valentino Haute Couture — це ідеальне поле для експериментів, де можна створювати екстравагантні, сміливі та незабутні б’юті-образи. Свобода, яка в нас є, звичайно, пов’язана з природою самої моди, і вона мене надихає. У моїй уяві немає бар’єрів, і в мене є потужні інструменти, за допомогою яких я можу втілювати свої ідеї. Я прагнув надати такі ж інструменти для втілення сміливих фантазій нашим клієнтам, представивши нашу лінійку косметики.

Ви також стали автором і фотографом рекламної кампанії для першої колекції Valentino Beauty. Що транслює ця робота й чим вона особлива особисто для вас?

Розробляючи лінійку, я знав, що її презентацією буде щось більше, ніж просто фото. Ми зробили сміливу заяву світові, показавши, що люксова косметика також може бути інклюзивною. А коди бренду можуть не стирати, а навпаки підкреслювати унікальність своїх клієнтів.

У рекламній кампанії взяли участь 16 дівчат-моделей, і кожна з них має власний еклектичний талант. Кожна з 16 дівчат уособлює «відтінок Valentino», створюючи разом «хор Valentino».

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також