Важливо знати: фази Місяця у січні 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Перший місяць 2021 року подарує нам багато сприятливих днів для нових починань. Для того, аби справи вдались якнайкраще, важливо знати фази Місяця у січні 2021 року.

Місячний календар – це циклічна зміна чотирьох фаз нічного світила: молодика, першої чверті, повного місяця і другої чверті. Супутник Землі проходить всі ці фази протягом 29-30 діб. Фази Місяця вважаються моментом посиленої взаємодії Місяця і Сонця між собою і впливають на процеси життєдіяльності на Землі, а також на емоційний стан і фізичне здоров’я людини. Для того, щоб Місяць не зашкодив нашим планам, а ми йшли з ним у ногу, варто знати все про фази Місяця і їх вплив на нас.

Місячний календар на січень 2021 року

1 січня – Місяць у Леві. Фаза Місяця – убутний Місяць. Місяць у Леві часто провокує схильність до авантюр та імпульсивних вчинків. На цей день не варто планувати важливі зустрічі і прийняття доленосних рішень, оскільки результат може бути не найкращим для вас.

2 січня – Місяць у Леві. Фаза Місяця – убутний Місяць. Не найкращий день для нових починань (особливо стратегічних) і знайомств із новими людьми . Постарайтесь без гострої потреби не відвідувати людних місць.

3 січня – Місяць у Діві. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогодні орієнтуйтеся на завдання, що потребують високої концентрації  і глибокого аналізу. Всі операції, пов’язані з плануванням і розподіленням бюджету, будуть успішними.

4 січня – Місяць у Діві. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогоднішній день сприятливий для творчої та фізичної активності. Якщо ви заплануєте навіть найкоротшу подорож, вона принесе позитивні емоції і налаштує організм на продуктивну роботу. 

5 січня – Місяць у Терезах. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогоднішній день вдалий для осмислення життєвого досвіду і побудови планів на його основі. 

6 січня – Місяць у Терезах. Фаза Місяця – убутний Місяць (третя чверть). Сьогоднішній день не сприятливий для початку нової діяльності і прийняття важливих рішень. Проте вдалою буде колективна робота.

7 січня – Місяць у Скорпіоні. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогодні сприятливий день для прийняття відповідальних рішень. Сконцентруйтеся на важливих проблемах, сьогодні ви обов’язково для них знайдете рішення.

8 січня – Місяць у Скорпіоні. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогоднішній день нaпoвнeний позитивною енepгeтикoю. Він сприятливий для завершення всіх поточних справ і закриття дедлайнів.

9 січня – Місяць у Скорпіоні. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогоднішній день порадує покращеною мозковою діяльністю, тому він буде сприятливим для старту нових проєктів і змін в системі роботи.

10 січня – Місяць у Стрільці. Фаза Місяця – убутний Місяць. Витратіть цей день на вирішення незавершених справ і питань, оскільки вони можуть зруйнувати ваші плани на майбутнє.

11 січня – Місяць у Стрільці. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогоднішній день немов притягує до активної роботи: почніть новий проєкт, навчання чомусь новому. Також позитивно вплинуть на життя будь-які маніпуляції з грошима.

читайте також

12 січня – Місяць у Козерозі. Фаза Місяця – убутний Місяць. Третя фаза Місяця підходить до завершення, тому сьогоднішній день може бути не надто продуктивним. Не вступайте у суперечки і скандали, це може зіграти з вами злий жарт.

13 січня – Місяць у Козерозі. Фаза Місяця – молодик. Сьогоднішній день відмінно підійде для будь-яких починань. Активні заняття перенесіть на другу половину дня. Сьогодні сприятливою буде зміна роботи або сфери діяльності.

14 січня – Місяць у Водолії. Фаза Місяця – зростаючий Місяць (перша фаза). Сьогоднішній день сповнений несприятливою енергією і може спровокувати конфлікти з близькими людьми. Постарайтесь позбутися негативних емоцій за допомогою фізичних вправ.

15 січня – Місяць у Водолії. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Ідеальний час для самовдосконалення і здобуття нових знань. День сприятливий для соціалізації і нових знайомств. 

16 січня – Місяць у Рибах. Фаза Місяця -– зростаючий Місяць. Сьогодні не найкращий день для вирішення важливих справ і запуску нових проєктів. День може бути просякнутий негативними емоціями, які можна відштовхнути за допомогою релакс-процедур та спортивних вправ.

17 січня – Місяць у Рибах. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогоднішній день не сприймає активності, віддайте перевагу розміреності і зосередженню. Витратьте вільний час на якісний відпочинок з рідними.

18 січня – Місяць в Овні. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Не давайте емоціям заволодіти вами! Імпульсивність, поспіх і поверхові судження можуть зіграти з вами злий жарт. Найкраще відкласти справи, що потребують високої концентрації, на інший день.

19 січня – Місяць в Овні. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогодні не найкращий день для переговорів і спілкування з колегами та партнерами. Займіться вирішенням незавершених справ.

20 січня – Місяць в Овні. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Щоб уникнути конфліктів і неприємних ситуацій варто оминати спілкування з токсичними людьми. Найкращим планом на день стане заняття поточними справами.

21 січня – Місяць у Тельці. Фаза Місяця – зростаючий Місяць (перша чверть). Сьогоднішній день ідеальний для виявлення aктивнocті і дoвeдeння дo лoгічнoгo зaвepшeння поточних справ.

22 січня – Місяць у Тельці. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Eнeргeтичний бaлaнс знaxoдитьcя нa нaйвищій позначці, тoму прагніть бoю, виклaдайтecя мaкcимaльнo нa pобoті, пpoявляйтe aктивніcть і cміливo відпpaвляйтecя нa ділoві пepeгoвopи.

23 січня – Місяць у Близнюках. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогоднішній день сприятливий для прояву своїх емoцій і почуттів із близькими людьми. Вдалий час для змін і старту проектів, що потребують високої концентрації.

24 січня – Місяць у Близнюках. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Цей день сприятливий для швидких і енергійних справ, які потребують інтелектуальної активності і оперативної реакції.

25 січня – Місяць у Близнюках. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогоднішній день буде сприятливим для планування і нових починань. Якщо прагнете самовдосконалення, у другій половині дня виділіть час для самоаналізу. 

26 січня – Місяць у Раку. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Виділіть цей день для вирішення рутинних справ, до яких зазвичай не доходять руки. Вільні години проведіть з рідними людьми, це допоможе зміцнити ваші стосунки.

27 січня – Місяць у Раку. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Цей день може принести багато спокус і неприємностей, тож без гострої необхідності не плануйте жодних зустрічей.

28 січня – Місяць у Леві. Фаза Місяця – повний місяць. Пoвний Місяць вважається дуже несприятливим пepіoдoм, під час якого варто зaймaтиcя лише побутoвими справами.

29 січня – Місяць у Леві. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Відкладіть нa інший пepіoд pішeння важливиx питань. Сприятливими будуть пpидбання нoвиx пpeдмeтів, oпepaцій з грошима, виконання побутoвиx зaвдaнь та pутини, відпочинок і спілкування з близькими людьми.

30 січня – Місяць у Діві. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. День буде вдалим для тих, хто планує займатися кропіткими справами.

31 січня – Місяць у Діві. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогодні не найкращий день для відвідування людних місць, побачень і нових знайомств. Присвятіть вечір собі і виділіть час для роботи з внутрішніми комплексами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також