Магнітні бурі в липні 2021 року: коли чекати і як пережити

Магнітні бурі в липні 2021 року: коли чекати і як пережити

Коли плануються магнітні бурі в липні 2021 року, варто знати всім і кожному. Навіть якщо ви ніколи не вважали себе метеочутливою, влітку спалахи на Сонці в тандемі зі спекотною погодою можуть зіграти злий жарт.

Магнітні бурі — цим словосполученням астрологи пояснюють раптову втрату працездатності, порушення режиму сну в певні дати місяця, а також фізичний чи моральний дискомфорт. І справді, доведено наукою, що зміна геомагнітного фону сильно позначається на здоров’ї людини. Найбільше страждає серцево-судинна система, тому навіть у абсолютно здорових людей може стрибати кров’яний тиск і від цього погіршуватися самопочуття. Магнітні бурі також впливають на гормональний фон. Зокрема, спостерігається посилений викид так званих гормонів стресу — кортизолу та адреналіну.

Другий місяць літа обіцяє кілька космічних потрясінь. Щоб максимально зменшити вплив сонячних спалахів на організм, важливо всім і кожному знати графік магнітних бур на липень 2021.

Коли чекати магнітні бурі в липні 2021 року

Магнітна буря 7 липня 2021 року. Уже на початку місяця очікується незначне геомагнітне коливання. Воно зачепить здебільшого метеочутливих людей.

Магнітна буря 15 липня 2021 року. Астрологи прогнозують, що цей спалах на Сонці буде доволі небезпечним. Навіть ті, хто не вважає себе метеочутливим, можуть відчувати слабкість у цей день.

Магнітна буря 29 липня 2021 року. У кінці липня очікується інтенсивне геомагнітне коливання. Воно позначиться на здоров’ї тих, хто схильний до серцево-судинних захворювань та страждає на хронічні головні болі.

Як пережити магнітні бурі в липні 2021 року

  • Запорука доброго самопочуття у період магнітних бур — правильна дієта. Включіть до раціону свіжі овочі, фрукти та зелень.
  • Звертайте увагу на те, що і скільки ви п’єте. Газовані напої замініть чистою водою, а каву — цитрусовими фрешами. Доза вітаміну С підбадьорює не менше, але, окрім цього, заряджає організм поживними речовинами.
  • У період магнітних бур нашому організму потрібно більше свіжого повітря. Заплануйте на ці дні прогулянку парком або виїзд на природу. Якщо немає такої можливості, частіше провітрюйте приміщення, у яких ви працюєте або відпочиваєте.
  • Привчіть себе приймати контрастний душ вранці (по 10–15 секунд), щоб організм швидше прокинувся, а ввечері розслабляючу ванну — вона допоможе налагодити якісний сон.
  • Старайтеся планувати місяць так, щоб у період магнітних бур не довелося упродовж тривалого відрізку часу кермувати автівкою. Метеочутливі люди легко втрачають пильність під час спалахів на Сонці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також