Вибираємо випрямляч для волосся: важливі нюанси й найкращі засоби

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Вибираємо випрямляч для волосся

Практика показує, що випрямляч найчастіше стає причиною спалених локонів. Щоб такого з вами не траплялося, прочитайте інструкцію як обирати випрямляч пригляньтеся до новітніх безпечних приладів.

Кожна з нас не раз чула, що плойки та щипці для завивки — вороги наших локонів. Справді, високі температури, завдяки яким стайлери впорядковують наші локони, теоретично мають здатність пересушувати та ламати волосини, відбирати в них блиск і здоров’я. Однак останніми роками технології різко рвонули вперед і бренди почали виготовляти величезний спектр інструментів, при цьому за різними принципами роботи.

«Важливо розуміти, що на сьогодні не всі випрямлячі робляться за однаковою технологією. Є прилади, які справді спалюють локони, а є й безпечні гаджети, які швидко опрацьовують пасма, зберігають вологу всередині волосин, а деякі навіть додають природного блиску», — розповідає перукар Наїма Лафонд. Експерт додає, що для того, аби робити модні зачіски і водночас зберігати локони в ідеальному стані, важливо обрати правильний гаджет.

На що звернути увагу при виборі випрямляча

Вибираємо випрямляч для волосся

Одним із ключових нюансів при виборі є матеріал пластин. Саме він впливає на структуру локонів і відповідає за появу пошкоджених та ламких волосин. Експерти вважають, що найбільш безпечними для волосся є титанові пластини. По них рівномірно й дуже швидко розподіляється тепло, а це означає, що випрямлячі з такого матеріалу дозволяють ефективно опрацьовувати локони без перегріву й перепалювання певних ділянок. Крім того, титанові пластини дуже гладкі й ними легко і швидко ковзає волосся.

Керамічні пластини також вважаються одними з найбільш безпечних. Вони гладкі, завдяки чому є простими в роботі й нешкідливими для волосся. Кераміка також захищає локони від перегрівання і, як наслідок, ламкості та втрати природного блиску. Також можна розглядати як варіант мармурові пластини — вони багато в чому схожі на керамічні. Турмалінові пластини дозволяють зберегти вологу та блиск у волоссі, а також захищають від сплутування. З турмаліном ви досягаєте гарного ефекту навіть при нижчій температурі. Тому турмалінові праски найкраще підходять для тонкого, тонкого й пошкодженого волосся.

Є також випрямлячі, які експерти категорично не рекомендують використовувати, — це гаджети з металевими пластинами. Цей матеріал дуже швидко перегрівається, через що може пошкоджувати локони.

Вибираємо випрямляч для волосся

Ще один важливий нюанс — температурні режими випрямлячів. Коли ваш прилад нагрівається вище 200°C, волосся зазнає термічному шоку, й після такого впливу ламкості не уникнути. Тож обов’язково обирайте прилади, у яких наявне табло контролю нагрівання, і в першу чергу звертайте увагу не на верхній поріг нагрівання, а нижній.

Якщо у вас сухе й ламке волосся, важливо, щоби випрямляч можна було налаштувати на температуру 140–160°C. Такий режим дозволить зберегти цілісність локонів.Експерти стверджують, що оптимальна температура для роботи зі здоровим волоссям — 185°C. З жорстким і дуже густим волоссям можна впоратися випрямлячем, який виставлено на температуру 190–200°C.

До речі, сьогодні багато брендів роблять випрямлячі із системою контролю нагрівання: у пластини вбудовують спеціальні датчики, які постійно слідкують за температурою пластин і в потрібні моменти охолоджують їх. Якщо ваші локони дуже чутливі до високих температур, можете обирати саме такі гаджети.

Редакція Beauty HUB підібрала найкращі випрямлячі для волосся, які дозволять зробити бездоганну укладку і збережуть здоров’я і природний вигляд ваших локонів. А деякі з них потішать вас ще й додатковим можливостями.

Dyson, Corrale Hair Straightener

Dyson, Corrale Hair Straightener

Dyson у світі гаджетів для волосся — це як Rolls Royse на автомобільному ринку: бездоганна якість, найкращі технології та повна безпека. Головна фішка цього випрямляча — гнучкі пластини з марганцево-мідного сплаву, які підлаштовуються під локони, швидко опрацьовують їх. Крім того, прилад оснащено інтелектуальною системою контролю нагрівання: система вбудованих датчиків регулює температуру пластин 100 разів на секунду у такий спосіб, щоби завдана температура не перевищувалася й не перегрівала локони. Випрямляч має ще цілий спектр «примочок», які забезпечують зручне й безпечне вкладання. Орієнтовна вартість приладу 15 590 грн.

L’Oreal Professionnel, Steampod 3.0

L'Oreal Professionnel, Steampod 3.0

Гіганти б’юті-індустрії розробили стайлер, який працює за допомогою пари: м’яко вирівнює волосся й дозволяє робити як природні, так і шалені зачіски. Завдяки особливій паровій системі гаджет на 78% менше пошкоджує пасма, ніж інші термічні інструменти, але при цьому добре справляється навіть із густими й довгими локонами. Доведено, що парова обробка також дозволяє зберегти форму зачіски і впорається навіть із найбільш неслухняними локонами. Для зручності L’Oreal Professionnel представили лінійку засобів Steampod, які додатково захищають волосся і пришвидшують дію парового стайлера. Орієнтовна вартість приладу 10 700 грн.

Philips, MoistureProtect

Philips, MoistureProtect

Випрямляч MoistureProtect — ідеальний варіант засобу для рутинного використання. За випрямлення локонів відповідають титанові пластини, які максимально швидко віддають тепло й буквально за секунду випрямляють локони. Водночас сенсор MoistureProtect адаптує температуру для збереження природної вологи волосся, таким чином, гаджет не пересушує локони й не провокує ламкість. Philips потурбувалися про ще один аспект краси вашого волосся — здоровий блиск. Випрямляч має функцію іонізації, завдяки чому надає локонам красивого і здорового сяйва. Орієнтовна вартість приладу 2 998 грн.

Babyliss PRO, інструмент для волосся 2 в 1 PRO BAB8125EPE

Babyliss PRO, інструмент для волосся 2 в 1 PRO BAB8125EPE

Інструмент для волосся від професійного бренду Babyliss PRO дозволяє вам прислухатися до свого настрою та випрямляти або завивати волосся, не витрачаючи часу на зміну приладу. Гаджет оснащено спеціальними зубчиками, які дозволяють робити розкішний прикореневий об’єм і надають зачісці природного вигляду. Ще одна перевага інструменту — спеціальна система контролю температури Advanced Heat Management System дозволяє теплу рівномірно розподілятися по всій поверхні, забезпечуючи ідеальний результат укладання. Орієнтовна вартість приладу 2 210.

Remington, Aqualisse Extreme

Remington, Aqualisse Extreme

Цей випрямляч створено спеціально для використання на вологому волоссі й дає вам можливість вирівнювати волосся відразу після того, як протерли волосся рушником. На відміну від класичних щипців, які буквально спалюють вологі пасма, випрямляч Remington випаровує зайву воду через спеціально розроблені вентиляційні отвори. Така розробка дозволяє висушувати пасма не гірше, ніж фен, і серйозно зекономити час. Вдосконалене керамічне покриття насичене кондиційованими мікрочасточками для захисту від електризації і сплутування волосся, тому ваше волосся завжди буде гладеньким і зі здоровим блиском. Орієнтовна вартість приладу 1 599 грн.

Balmain Hair, Cordless Straightener

Balmain Hair, Cordless Straightener

Відділ засобів і приладів для волосся люксового дому Balmain розробив портативний бездротовий випрямляч, який може супроводжувати вас у подорожах, на важливих зйомках, або рятувати в офісі. Прилад прогрівається за декілька секунд і працює за допомогою титанових плавальних пластин, які швидко надають пасмам гладкості та шовковистості. Спеціальні технологія, яка береже волосся від пошкоджень наявна в прасочці, тож за стан локонів можете не хвилюватися. У комплекті з портативним випрямлячем йде шкіряний тубус з cross body ручкою, який за потреби може служити як сумочка. Орієнтовна вартість приладу 7 480 грн.

CHI 1, Volcanic Lava Ceramic Hairstyling Iron PRO

CHI 1, Volcanic Lava Ceramic Hairstyling Iron PRO

Ще один унікальний випрямляч, який точно вартує вашої уваги, — Volcanic Lava Ceramic Hairstyling від професійного бренду CHI 1. Його пластини зроблено з найефективніших теплопровідних матеріалів: вулканічної лави й кераміки.

Мінерали, виявлені у вулканічній лаві, допомагають зміцнити волосся, надати блиску, гладкості та здорового вигляду. Матеріал пластин також дозволяє вирівнювати волосся на мінімальних температурах, але при цьому отримувати блискучі результати. Орієнтовна вартість приладу 10 363 грн.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також