Вийшов трейлер документального серіалу про експрем’єрку Фінляндії Санну Марін

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Перша п’ятірка

Стрімінговий сервіс HBO Max опублікував трейлер документального серіалу «Перша п’ятірка» про роботу жіночого уряду Фінляндії під час головування прем’єр-міністерки Санни Марін.

Кінострічка вийде на екрани 9 червня в форматі трьох серій по 35 хвилин. Кожний епізод розкриє подробиці роботи політикинь з жіночого уряду Фінляндії та розкаже про їхнє життя в цей час. В центрі сюжету не тільки публічні образи жінок фінського Кабінету Міністрів, але й їхні особисті переживання, почуття і вразливості.  Серіал навіть називають особистим портретом Санни Марін та її уряду. Робота над проєктом почалася через кілька тижнів після поразки соціал-демократичної партії прем’єрки.

Продюсером серіалу виступила компанія FremantleMedia Finland Oy, а режисеркою — Міа Халме.

«Незважаючи на їхні складні ролі, міністри документального серіалу є впізнаваними жінками. Мене вражає, коли вони сміливо висловлюють свій голос. Сміливість, яку вони продемонстрували в складні часи, у вирі пандемії COVID-19 і вторгнення Росії в Україну, відчувалася як проблиск світла в темряві. Історичний вплив першої п’ятірки надихатиме людей у далекому майбутньому», – запевнила режисерка серіалу Міа Халме.

Санна Марін обійняла пост прем’єрки Фінляндії у 2019 році і стала наймолодшою у світі серед тих, хто обіймав цю посаду в період з 10 грудня 2019 року по 7 січня 2020 року, також третьою жінкою у Фінляндії, яка стала прем’єр-міністеркою.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також