Вітамінна абетка: що потрібно організму людини

Наш організм для нормального функціонування потребує певних вітамінів і мікроелементів. Розберемося, без яких не обійтися в щоденному раціоні.

Більшість необхідних вітамінів і мікроелементів ми отримуємо з їжею. Саме тому потрібно стежити за своїм раціоном, адже якщо в організм не буде надходити достатня кількість корисних речовин, це може призвести до негативних процесів і навіть захворювань.

Найчастіше в періоди весни і зими ми відчуваємо брак сил, втому, нездужання. Це може свідчити про дефіцит певних вітамінів в нашому організмі, адже навіть якщо вони були накопичені, є такі, запас яких потрібно поповнювати щодня, адже вони «вимиваються». У такому випадку варто звернутися до фахівця, щоб він призначив комплекс добавок, необхідний саме вам. Так, лікар може призначити вам аналізи, і найбільш точні результати наявності вітамінів і мікроелементів в організмі покаже аналіз вашого волосся. Задоволення не з дешевих, але ви точно будете знати, що саме відбувається у вашому організмі і чого вам не вистачає.

витаминотерапия

Важливо додати до свого раціону продукти, багаті на вітаміни А, В, С, D, Е, К, Р. Адже завдяки їм в організмі можуть функціонувати важливі органи і системи. Але буває так, що з якихось причин вони можуть не засвоюватися або засвоюватися в недостатній кількості. Тоді на допомогу прийдуть спеціальні комплекси, які спрямовані на баланс корисних речовин.

Омега-3: как принимать взрослым/детям и где искать в еде/БАДах

Ірина Подлубна, лікар-невролог, нутриціолог, розповість докладніше про можливості вітамінних добавок.

З огляду на нашу географічну зону, сучасний ритм життя, а також глобальний тренд на усвідомленість, в суспільстві зросла потреба в вітамінізації організму. Існують вітаміни, які ми недоотримуємо: це стосується водорозчинних вітамінів, таких як вітамін C і вітаміни групи В, які не накопичуються в організмі і мають надходити щодня, а також жиророзчинних вітамінів A і D. Існує думка, що ми можемо всі вітаміни отримувати з їжею, але це помилка, хоча б тому, що в продуктах харчування часто присутня недостатня кількість поживних компонентів, а незбалансований раціон середньостатистичного українця посилює постачання корисних речовин в організм.

Тому сьогодні якісні вітаміни є актуальним доповненням нашого раціону. Для себе і своїх клієнтів я вибираю вітаміни з сегменту NUTRILITE™ від Amway™,оскільки саме цей бренд славиться трьома ключовими пріоритетами: натуральністю, високою ефективністю своїх продуктів і пролонгованими формулами вітаміну В і С.

via GIPHY

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також