Як екологічно зібрати літній гардероб

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Влітку саме час пограти з модними новинками і трендами. Але як екологічно зібрати літній гардероб, досі для багатьох залишається загадкою. Спеціально для Beauty HUB Сабріна Гільдехаус, міжнародна фешн-експертка з дванадцятирічним стажем в індустрії моди, засновниця компанії Gildehaus, розповість про всі тонкощі.

Тепла погода, тривалий сонячний день і буйство фарб природи дарують нам радість життя і створюють фундамент для експериментів. Особливо зараз, коли карантин стає все більш м’яким, люди не можуть дочекатися можливості покинути свої будинки, вбратися і відсвяткувати свою знову знайдену модну свободу.

Поступове скасування соціального дистанціювання протягом минулих тижнів не тільки принесе з собою почуття свободи, але і деякі зміни в поведінці людей. Ми бачимо, що вони починають дивитися на багато речей по-іншому: переглядають свої цінності, підвищують увагу один до одного і до довкілля, коли доходить до споживання. З урахуванням того, що все більше і більше брендів усвідомлюють важливість екологічного підходу, стійке вже не означає компроміс. Інноваційні та екологічні тканини, переробка, повторне використання або оренда  на сьогодні мають високий споживчий попит.

Подумайте зараз про свій новий літній одяг на 2021 рік: чому б не спробувати реалізувати деякі з цих аспектів і в вашому гардеробі? Ось кілька порад і рекомендацій, які допоможуть вам більш раціонально створювати свій новий літній гардероб.

Друге життя!

Замість того, аби йти одразу на шопінг і купувати останні тренди з журналів або Instagram, чому б не почати надихатися власним гардеробом? «Кожен новий предмет одягу має значний вуглецевий слід, пов’язаний з його виробництвом, але кількість нової енергії, необхідної для виробництва вінтажного одягу, дорівнює нулю», — сказала Емма Уотсон в інтерв’ю Vogue. Як екологічно зібрати літній гардероб

Одяг, який ви не носили протягом тривалого часу, в поєднанні з іншими предметами гардеробу може показатися в зовсім іншому світлі! Використовуйте дощовий недільний день, аби спробувати різні комбінації та нові способи змішувати і поєднувати те, що у вас уже є. Розділіть свою шафу на три категорії: залишити, виправити і передати. Приймаючи рішення про передачу, подумайте про те, аби пожертвувати цей одяг на добру справу, а не залишати його назавжди в своєму гардеробі. Багато брендів вкладають кошти в переробку і повторне використання своїх колекцій.

При цьому намагайтеся відійти від купівлі того одягу, який, як ви знаєте, надягнете тільки один раз. Замість цього спробуйте інвестувати в щось більш довговічне, що ви зможете частіше носити і комбінувати. Вибирайте більш універсальні та базові речі, які можна стилізувати по-різному, а не в те, що скоро вийде з моди.

читайте також

Будьте поінформовані!

Зрештою, ми — жінки, і ми любимо ходити по магазинах. В жодному разі ми не маємо соромитися цього. Уявляючи екологічний гардероб, одна з найскладніших речей у прагненні бути більш стійким — це знати, з чого почати і де здійснювати покупки. В наш час, однак, це набагато простіше, ніж колись, оскільки є дуже багато брендів, які працюють зі стійким напрямом. Допомогти в швидкому пошуку можуть соцмережі, в яких реклама і бренди знаходять свого покупця дуже швидко.

«Я не думаю, що «еко» має бути словом, яке одразу дає в уяві образи одягу з вівсянки або позбавленого будь-якої розкоші, краси, деталізації або бажання», — пише Стелла Маккартні на своєму сайті. З 2001 року, коли Стелла Маккартні відкрила свій бренд у спільному підприємстві з Gucci Group (нині Kering Group), вона просувала стійку й етичну філософію і виступала проти використання шкіри, хутра і пір’я на подіумах і в колекціях. Відтоді вона є прекрасним прикладом того, що еко або стійка мода можуть бути абсолютно стильними та розкішними. Звичайно, більшість стійких брендів коштують дорожче, ніж купівля дешевого продукту високого класу, зробленого в Бангладеш з синтетичних волокон.

Так, це коштує більше, але ви, швидше за все, будете носити такі вироби довше, і в цілому купуватиме менше за сезон. Купуючи від 10 до 30 високоякісних виробів на рік, а не 60 дешевших, менш екологічно чистих виробів, ви значно скоротите свій вуглецевий слід. Моя вам порада: збирайте, інвестуйте і купуйте менше!

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Sabrina Gildehaus (@sabrina.gildehaus)

Це все про зміну вашого мислення

Одяг для багатьох людей є невід’ємною частиною життя, і немає нічого поганого в бажанні виглядати краще. Цього можна досягти багатьма способами, без необгрунтованого споживання, накопичення чи бездумної купівлі привабливого нового одягу. Спроба бути більш стійким у створенні гардероба не тільки заощадить гроші в довгостроковій перспективі, а й призведе до змін, яких чекає індустрія моди. Отже, хороший стартовий підхід — це інвестувати в якість, а не в кількість.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також