Як мотивувати себе працювати, коли на вулиці холодно і темно

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Якщо вірити тренерам зі спорту, то найкраще за все допомагає легкому підйому вранці і продуктивній роботі вдень звичка ходити до спортзалу, яку ви придбали ще в теплий літній час. Але що робити, якщо ви далекі від спорту?

Короткий світловий день, мряка і холод на вулиці знижують рівень серотоніну в мозку, через що багато людей впадають у сезонні депресії і перестають продуктивно працювати. Звичайно, звичка вставати на роботу о 7 ранку у багатьох з нас виробилася, як слина у собаки Павлова на увімкнену лампочку, але чи є при цьому бажання творити, розвиватися і зрушувати гори – велике питання. Оскільки погодні умови ми змінити не можемо, залишається тільки під них підлаштовуватися. Наприклад, надихатися життям в стилі hugge у скандинавських країн, де холод і темрява вже стали звичною частиною буття. Слово hugge перекладається як «затишок», і кожен може привнести його до свого робочого простору: кашеміровий светр, ароматна свічка і теплий чай із травами – крапля в морі, але ендорфіни вже починають зростати.

Редакція Beauty HUB для себе виділила три ефективні способи, які допомагають мотивувати себе щодня прокидатися з радістю і будувати кар’єру своєї мрії (послідовність у виконанні відіграє ключову роль).

Как мотивировать себя работать, когда на улице холодно и темно

Став собі питання

Немає нічого приємнішого, ніж діалог з розумною людиною. Так чому б вам не поговорити з самим з собою? Це не жарт і не напад шизофренії, адже щодня ми обдумуємо сотні думок, приймаємо рішення і, природно, радимося самі з собою. Брати у себе інтерв’ю – стара добра техніка, яку знає кожен психолог і з якою легко працювати самостійно. Не обійдеться і без філософії, починаємо з більшого і переходимо до меншого: «Навіщо я живу?», «Яку користь я приношу суспільству?», «Чого я хочу досягти протягом життя?», «Чи все я роблю для виконання своєї мрії? » і коронне – «Навіщо мені сьогодні прокидатися так рано?». Бажано свої відповіді записувати або хоча б запам’ятовувати. Ставити собі питання можна так часто, як це необхідно: раз на місяць, раз на тиждень або щодня. Фішка в тому, що роблячи такий простий діалог з собою, ви ще раз усвідомлюєте і тим самим мотивуєте себе на активні дії заради любові, здоров’я і саморозвитку.

Постановка міні-цілей

Напередодні нового року ми всі починаємо вигадувати грандіозні цілі, які нібито реалізуємо за 365 днів. Звичайно, цілі в нас дуже амбітні: починаючи від купівлі квартири і машини і закінчуючи весіллям і відкриттям свого бізнесу. Безумовно, це прекрасно, але не варто недооцінювати міні-цілі на кожен місяць, тиждень, день або навіть годину. Поставивши перед собою міні-цілі, ви тим самим упорядковує свій робочий день, зменшуючи кількість разів на «повтикати», при цьому чітко розуміючи, навіщо ви все це робите. Така система міні-цілей передбачає міні-винагороди за виконану роботу, щось на зразок адвент-календаря, тільки на весь рік і навіть усе життя. Ложка дьогтю теж є, адже не всі міні-цілі ви досягнете. Знущатись над собою не варто, а ось зробити акцент на невиконане завдання можна, розібравши «що до чого». Визначення міні-цілей не тільки покаже вашу мотивацію в робочому і повсякденному житті, але і збереже дорогоцінний час, який уже не повернути.

Как мотивировать себя работать, когда на улице холодно и темно

Пріоритети та щоденник

Як важливо правильно розставити пріоритети в житті! Після виконаної роботи (питань і міні-цілей) було б непогано подивитися на свою картину світу в цілому і виділити кілька пріоритетних напрямів на кожен проміжок часу. Наприклад, визначити один або кілька пріоритетів на грудень – найактивніший період року, де «горять» звіти, холоне олів’є і запаковуються новорічні подарунки. Тут однозначно варто завести щоденник, і не тільки для пріоритетних планів, але і для вселенської магії. Ні для кого не секрет, що думки матеріальні, але якщо їх детально розписати і попросити Всесвіт – результат наблизиться до ідеалу. Боїтеся йти на вечірку, побачення, співбесіду або до стоматолога? Напишіть у своєму щоденнику, як ви хотіли би, аби все пройшло, уявіть максимально позитивний для себе результат, але без шкоди для оточення.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також