Як минув другий Beauty HUB Brunch (фото)

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Как прошел второй Beauty HUB Brunch (фото)

Днями відбулася друга зустріч для спеціалістів індустрії краси в межах нового щомісячного проєкту Beauty HUB Brunch. Цього разу говорили на тему «Успіх, який ви заслужили. Особистий бренд. Організація івентів». Розповідаємо, як це було.

Другий Beauty HUB Brunch для учасників «Лабораторії Beauty HUB», який відбувся 22 червня, традиційно проходив у LobanovSKY – атмосферному коворкінгу, розташованому на 26-му поверсі столичного хмарочоса. Цього разу ми обговорювали такі питання, як психологія клієнтів і психологія продажів, побудова особистого бренду в умовах омні- й оптіканальності спілкування з клієнтами, особливості організації івентів, а також провели воркшоп з  роботи з особистим кабінетом Beauty HUB.

Як і минулого разу, зустріч пройшла максимально продуктивно – три запрошені експерти виступили з доповідями за темою засідання і розібрали реальні кейси, а учасники, у свою чергу, не скупилися на питання спікерам і з великим інтересом вбирали нову для себе інформацію.

Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch

Так, тренер з сучасних продажів та експерт з розвитку особистого бренду Андрій Шумяков розкрив слухачам секрети лояльності і конкуренції, відновив у пам’яті інформацію про етапи продажів і про те, яке значення в розвитку б’юті-фахівця має особистий бренд.

Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch

Бізнес-психолог, директор Міжнародного центру психології та здорового мислення Positum Systems Володимир Кравчук на прикладі реальних кейсів підтвердив важливість створення воронки продажів, лід-магніту, а також розповів, як це допоможе майстру вийти на новий рівень заробітку.

Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch

Операційний директор групи компаній Estet Наталія Сопельник поділилася багатим професійним досвідом про те, з чого складається класний івент, як його якісно підготувати і провести. А також по поличках розібрала функції особистого кабінету сервісу Beauty HUB і продемонструвала фахівцям, як додати захід на Afisha Beauty HUB – онлайн-платформу, де зібрано анонси найцікавіших і найактуальніших професійних подій у сфері краси та здоров’я по всій Україні, а також за кордоном.

Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch

Атмосферна локація з прекрасним видом на місто, запашна кава, нетворкінг з колегами, нові знайомства, цікаві та пізнавальні доповіді фахівців з різних сфер бізнесу і не тільки – ідеальне поєднання для розвитку та навчання. Словом, було корисно, інформативно і надихало! Що підтверджують відгуки наших гостей і спікерів.

Андрій Шумяков, тренер з сучасних продажів (™Dream Beauty), автор продукту і бренду про особистий розвиток  (™Dream Вoard), комерційний директор ТОВ «Нейл Сервіс» (™Catherine), Київ

Андрей Шумяков

«Чому наша зустріч була унікальна? Сучасні реалії привчили нас до формули: “Корисність безкоштовно = продаж нам/купівля нами в кінці”. Цього разу компанія Естет (BHUB) створила нову формулу корисності: “Велика корисність безкоштовно + ще більша корисність у вигляді IT-продукту (сайту), який дає функціонал, так необхідний сучасним б’юті-фахівцям, і знову безкоштовно. Фахівці індустрії краси, будьте новаторами і в використанні IT-рішень, це ваш професіоналізм, сервіс і така необхідна конкурентна перевага».

Ольга Плотнікова, візажистка, бровістка

Ольга Плотникова

«Захід дуже сподобався, почула багато корисної для себе інформації, навіть рекомендації з прочитання  книг. Подобається, що в Особистому кабінеті є можливість додавати одночасно кілька локацій роботи і графіків, оскільки працюю і в Броварах, і в Києві».

Анастасія Нілова, SMM, PR, Brand manager МД Calm

Анастасия Нилова

«На подібному заході була вперше, почута інформація була не новою, але дуже сподобалася і була корисною доповідь спікерки Наталії Сопельник. Платформа BHUB ЛК актуальна, в планах ближче до осені розміщувати заходи. Актуальні теми на майбутнє – продажі, онлайн-освіта, організація заходів, частково тема сервісу».

Бажай Майя, косметологиня

Бажай Майя

«Особисто для мене захід був продуктивним, особливо порадувало те, що вдалося поспілкуватися зі спікером Андрієм Шумяковим, оскільки скоро відкриваю салон. Не раз його чула на інших конференціях, але особисто поспілкувалася вперше».

Надихнулися і теж хочете приєднатися до наступної зустрічі? Тоді реєструйтеся в особистому кабінеті «Лабораторії Beauty HUB» (для користувачів ЛК участь у бранчі безкоштовна) і не забувайте стежити за нашими матеріалами й анонсами Afisha Beauty HUB, аби не пропустити дату нового засідання.

Також нам дуже важливо отримувати зворотний зв’язок від усіх учасників Beauty HUB Brunch, тому просимо всіх охочих залишати свої відгуки та коментарі з темами, які вам було б цікаво обговорити, на сторінці компанії Estet в Facebook.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також