Як минув перший Beauty HUB Brunch (фото)

Как прошел первый Beauty HUB Brunch (фото)

Цієї весни компанія Estet спільно з професійною платформою для фахівців індустрії краси Beauty HUB запустили новий формат регулярних зустрічей для б'юті-майстрів і організаторів beauty & health заходів під назвою Beauty HUB Brunch. Розповідаємо, як відбулася перша зустріч.

Дебютне засідання на тему «Welcome to the club! Клієнт-сервіс. Продажі. Менеджмент» в рамках нового проекту Beauty HUB Brunch відбулося 18 травня. Захід пройшов в атмосферному київському коворкінгу LobanovSKY на 26 поверсі. Під час бранча гості прослухали виступи спікерів, обзавелися новими знайомствами і корисними діловими контактами, а також обмінялися досвідом з колегами.

Про що говорили на першій зустрічі? Чотири запрошених експерти розібрали реальні кейси та відповіли на питання гостей. Так, керівник відділу підтримки Sigma Software Group Євгенія Кириленко розповіла, як зробити клієнта постійним і що робити, якщо клієнт йде.

Beauty HUB Brunch

Свій виступ Наталія Заверуха, директор і засновниця компанії Manageable, присвятила карті шляху клієнта, її структурі та ключовим крокам складання цього робочого інструмента.

Разом з керуючим партнером і директором міжнародної мережі салонів краси Maija і за сумісництвом директором бутик-салону «Посольство Краси і Здоров’я» Ганною Сердюк розбиралися у ключових показниках управління продажами.

Beauty HUB Brunch
Beauty HUB Brunch

Звичайно ж, поговорили і про тайм-менеджмент. Операційний директор групи компаній Estet Наталія Сопельник на прикладі своєї професійної діяльності поділилася особистим досвідом, як оптимізувати і заощадити до 30% часу, правильно організувавши свою роботу.

Далі – більше. У наших планах розширювати горизонти та проводити заходи такого формату щомісяця за участю професіоналів із різних сфер: сервісу, менеджменту, маркетингу, продажів, бізнес-консалтингу, IT-сфери, а також інших фахівців, включаючи юристів, психологів та ін. ⠀⠀

Нагадаємо, для користувачів особистого кабінету «Лабораторії Beauty HUB» участь у Beauty HUB Brunch безкоштовна. Про дату нової зустрічі і теми другого засідання повідомимо в наших наступних матеріалах і анонсах Afisha Beauty HUB. Не пропустіть!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також