Як обрати свого психолога?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

як обрати психолога

Як обрати свого психолога і що робити, якщо перша сесія пройшла невдало? Чи варто одночасно працювати з двома спеціалістами? На ці питання відповідають Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні, та Аліна Коновальченко, операційна директорка Глобального договору ООН в Україні, на прикладі платформи безкоштовної психологічної допомоги Mental Help.

 

Аліна Коновальченко, операційна директорка

Глобального договору ООН в Україні

Напрями роботи

Є люди, які обізнані в напрямах психології, тому обирають фахівців за описом їхньої діяльності. Вони вже знають, що означає той чи інший вид. Тому про всяк випадок ми вказуємо основний напрям діяльності тих психологів та психологинь, які представлені у нас на платформі Mental Help.

А є  відсоток людей, які заходять на платформу і бачать перелічені питання, з якими працюють психологи, і дивляться, які з них відповідають їхнім внутрішнім запитам. Ми спеціально обрали психологів різних напрямів  і профілів для того, щоб надати повний цикл допомоги. Людина, яка приходить до нас з будь-яким запитом, може знайти належну допомогу. І саме тому ми не можемо виділити один певний ефективний напрям, бо це дуже індивідуально і залежить  від того, з яким питанням приходить користувач.

робота з психологом

Робота з декількома психологами

Важливо дивитися на це питання під різними кутами. З одного боку, може бути таке, що людина обрала певного психолога, прийшла на сесію, але їхня взаємодія виявилася не такою, як очікував користувач. І тоді краще для самого клієнта змінити психолога або обрати іншого із тих, які запропоновані на нашій  платформі. Будь-який відгук про фахівця суб’єктивний, і я щаслива знати, що в наших фахівців наразі лише позитивні відгуки, проте все може бути.

Але коли ми говоримо про постійну взаємодію і довготривалу роботу з психологами, то в жодному разі не рекомендуємо взаємодіяти більше ніж з одним спеціалістом, тому що це може негативно вплинути на стан людини. Тоді ми не можемо гарантувати, що така робота буде дійсно ефективною та екологічною для користувача нашої платформи.

Тетяна Сахарук

Тетяна Сахарук, генеральна директорка

Глобального договору ООН в Україні

Власний досвід

Людина не зможе визначитися, це її психолог чи ні, доки не спробує прийти на консультацію, адже все індивідуально. Якщо користувач зайшов на платформу, обрав психолога, прийшов на  консультацію та відчув, що йому комфортно – потрібно працювати далі. Але якщо його щось засмучує,  щось не так – треба обрати іншого спеціаліста і знову подивитися на результат.

Психологічна допомога дійсно працює. Вона надає людині внутрішню силу зрозуміти, що вона не сама, що у неї є підтримка, що вона може покластися на когось або може знайти в собі той стрижень, за який можна триматися. Обов’язково пробуйте й обирайте того, хто вам буде близький.

робота з психологом

Стаття підготовлена в рамках проєкту «Стресооборона: український рецепт» за матеріалами онлайн-розмови Сергія Роголя, Тетяни Сахарук та Аліни Коновальченко.

Підписуйтеся на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також