З віком шкіра стає тоншою, опускається і на ній з’являються мімічні зморшки, і губи – не виняток. З’являючись на губах, дрібні заломи часом створюють враження сумного обличчя. Але існує достатньо способів вирішити цю проблему.
Найперше, чим можна виправити цю ситуацію – це правильно нафарбувати губи. Для цього візажисти рекомендують не доводити до кінця контур олівцем на верхній лінії губ, а на нижній – навпаки. Таким чином створюється ілюзія піднятих куточків. Але проблему це, звичайно ж, не вирішує.
Для профілактики виникнення зморшок у зоні рота варто користуватися спеціальними скрабами і масками, які будуть додатково очищати, живити і зволожувати ніжну шкіру, таким чином перешкоджаючи утворенню зморшок. Але крім цього, варто стежити за своєю мімікою, особливо, якщо ви часто стискаєте губи або робите незадоволене обличчя. Створюючи звичку, такі жести будуть залишати відбиток на обличчі. Намагайтеся, щоб ваші губи були завжди трохи розслаблені і знаходилися у напівусмішці. Якщо ви курите, варто задуматися над необхідністю цієї звички у вашому житті, адже від неї теж з’являються зморшки на губах.
Для того щоб спробувати виправити ситуацію самостійно, як уже йшлося вище, можна почати користуватися додатково косметикою. Але крім цього, існують різні техніки масажу і гімнастики, які можна робити в домашніх умовах і поліпшити зовнішній вигляд губ. Зручність гімнастичних вправ для губ у тому, що їх можна виконувати в будь-якому місці, не створюючи дискомфорту ні собі, ні оточуючим. Якщо ж протягом декількох місяців ситуація не поліпшується, то з цією проблемою можна звернутися до фахівця. Лікар-косметолог детально вивчить проблему і підбере найбільш вірне рішення. Так, наприклад, найпростішим способом будуть ін’єкції гіалуронової кислоти, а ефект збережеться до 6 місяців. Ін’єкції ботулотоксину в цьому питанні використовуються не часто. За допомогою таких уколів відбувається розслаблення м’язів, і за рахунок такого процесу куточки стають у своє фізіологічне положення, але подібну процедуру повинен проводити дуже досвідчений лікар, адже при неправильному введенні можна домогтися погіршення ситуації. Якщо опущення куточків рота проблема генетична, і жоден із способів не допомагає, рішенням стане пластична хірургія. Все ж таки це операція, саме тому, погоджуючись на таку процедуру, переконайтеся у необхідності її проведення, а головне довіряйте свої губи тільки досвідченому фахівцеві.
Будь-яка зона нашого обличчя вимагає трепетного догляду за собою, і губи тому не виключення. Саме тому чим раніше ви почнете догляд за цією зоною, тим пізніше з’являться перші зморшки, а вже тим більше не будуть видавати вік по-зрадницьки опущені куточки рота.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!