Ліполітики у підборіддя: кому потрібні ін’єкції для схуднення обличчя

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Часто, набравши кілька кілограм, обличчя набуває друге підборіддя. А буває і так, як не худни, а генетично вже закладена присутність жирових пакетів в цій зоні. Звичайно, можна позбутися проблеми хірургічним шляхом, але можна зробити це і за допомогою ін'єкцій.

Незалежно від того, скільки вам років, друге підборіддя завжди створює відчуття дискомфорту і скутості. Буває так, що навіть у худих дівчат помітна ця зона на обличчі. Позбутися цієї неприємності сьогодні можна багатьма способами: починаючи від спеціальних дієт і масажів і закінчуючи пластичною операцією. І все ж найбільш швидким і результативним способом стануть ін’єкції ліполітиків.

Причини виникнення другого підборіддя:

 • неправильне харчування;
 • порушення роботи гормональної системи;
 • спадковість;
 • сон на занадто високій подушці;
 • особливості будови нижньої щелепи;
 • неправильний прикус;
 • вікові зміни.

Що таке ліполітики

До складу ліполітиків входять натуральні ферменти, які беруть активну участь у ліпідному обміні. При порушенні цієї функції в нашому організмі відбувається надлишкове вироблення ліпідів і таким чином вони починають відкладатися на стінках судин, у підшкірному шарі в зонах, які важко піддаються корекції самостійно. Саме тому використовуються ліполітики, які не тільки зменшують кількість жирових пакетів, а й містять у собі фосфатидилхолін, комплекси вітамінів і мікроелементів. Потрапляючи в проблемну зону, ліполітики діють виключно на жирові клітини, потім лімфатична і кров’яна системи виводять залишки розпаду. Завдяки сучасним складам ліполітиків відбувається не тільки розщеплення жирів, а й підтяжка шкіри, відновлення обміну ліпідів.

Як проходить процедура

Проводити таку процедуру варто тільки у кваліфікованого фахівця, адже сеансів для цього потрібно від 3 до 7. Та й не кожній дівчині потрібні ці ін’єкції, а чи можна взагалі обійтися без них, може сказати тільки лікар. Після того як лікар збере анамнез, він переходить безпосередньо до проведення процедури. Найчастіше таку процедуру проводять після знеболювання, оскільки вона досить болюча. Потім лікар-косметолог за допомогою шприца з дуже тонкою голкою вводить препарат у зону підшкірно-жирової клітковини під нижньою щелепою. Займає така процедура близько 10-15 хвилин. Після неї на шкірі може бути помітно почервоніння, набряк, неприємні больові відчуття і навіть невеликі синці в місцях проколів. Ці процеси вважаються нормою після ін’єкцій ліполітиків і не вимагають додаткового звернення до лікаря. Найчастіше через кілька днів усі симптоми зникають, можуть залишитися лише сліди від синців. Оскільки проводиться така процедура зазвичай раз на 7-10 днів, то є ймовірність того, що на наступний сеанс ви можете прийти з ще колишніми синцями. Якщо це створює дискомфорт для вашого способу життя, повідомте про це свого лікаря-косметолога, і він призначить вам спеціальний засіб, який буде прискорювати процес регенерації тканин.

Після процедури не можна займатися активно спортом, вживати спиртне і відвідувати сауни і басейни. Якщо вас турбує біль, можна прикладати прохолодні компреси, вони полегшать стан. Варто пити багато рідини, що допоможе швидше вивести продукти розпаду жирів із організму.

Протипоказання

Обов’язково, перш ніж зважитися зменшувати підборіддя за допомогою ліполітиків, проконсультуйтеся з лікарем. Адже, наприклад, проблема зі щитовидкою стане прямим протипоказанням для проведення ін’єкцій. Також лікар повинен дізнатися, чи немає у вас непереносимості засобів, які входять до складу ліполітиків. Протипоказанням стануть вагітність і період годування, проблеми з нирками, хронічні захворювання у гострій фазі, наявність онкології, порушення роботи серцево-судинної системи. Не рекомендується робити цю процедуру в період критичних днів, це може бути більш болісно, ​​ніж зазвичай.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також