Як правильно засмагати: поради, до яких варто прислухатися

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

На дворі літо, і перше, що хочеться отримати, – це золотиста засмага на тілі. Але підходити до цього варто з розумом. Всім відомо, що неправильна засмага може призвести не тільки до старіння шкіри, але й до раку. Щоб цього уникнути, швидше читайте сьогоднішню статтю.

«Засмага – це добре, і сонце – це добре. Погано – його надлишок», – каже косметологиня Яна Юцковська. Всім відомо, що сонце – це завжди про радість і енергію. Коли на вулиці сонечко, ми завжди сповнені сил і готові ділитися нашої позитивною енергетикою з оточенням. Сонце – це і вітамін Д, і підвищений імунітет, і просто гарна засмага. Сьогодні ми розкриємо вам п’ять порад, які допоможуть отримати рівномірний золотистий відтінок шкіри без плям і лущення.

1. Захист понад усе

Якщо ви вирішили на вихідних вирушити на пляж, обов’язково придбайте сонцезахисний крем. Це перший маст-хев у вашій пляжній сумці. Лікарі день у день віщають, що надмірне отримання ультрафіолету – це не здоров’я, а крайнощі. В жодному разі не можна перебувати на сонці протягом тривалого проміжку часу (навіть з УФ-захистом). Але якщо ви все ж захотіли поніжитися на пляжі цілий день, тоді захистіть свою шкіру від UVB- променів і нанесіть на неї сонцезахисний засіб.

Головний міф про засмагу: «Якщо мазати сонцезахисним кремом, ми не засмагаємо». Це найпоширеніша помилка дівчат. Навпаки, використовуючи такий засіб, ви отримаєте рівний бронзовий відтінок шкіри, без лущення і опіків.

Як правильно засмагати: поради, до яких варто прислухатися

2. Засмага в «належний час»

Не намагайтеся зловити всі сонячні промені, які є, і засмагнути за 24 години. Вам все одно це не вдасться. Хоча ні, вдасться, отримаєте червону засмагу. Якщо ви цього не хочете, тоді засмагайте в певні години. Придатним часом для засмаги вважаються періоди з 6 до 11 ранку, і з 16 до 19 годин вечора. Безумовно, якщо сьогодні ваш перший день перебування на пляжі, не варто лежати п’ять годин вранці на сонці. Почніть з 15-20 хвилин, і щодня збільшуйте цей час.

3. Підготуйте шкіру

Аби отримати рівномірну бронзову засмагу, спершу слід ретельно очистити шкіру від відмерлих клітин. Для цього гарненько розпарте шкіру і проскрабуйте її. Можна використовувати як магазинний скраб, так і зробити його в домашніх умовах. Головне результат, а не засіб, яким ви будете це робити.

Як правильно засмагати: поради, до яких варто прислухатися

4. Продукти для захисту від УФ-променів

Дерматологи стверджують, що в разі вживання в своєму раціоні певних харчових продуктів, ваша засмага вас приємно здивує. Завдяки високому вмісту корисних речовин вони припиняють процес старіння клітин. До таких продуктів ми можемо віднести: рибу, червоні овочі та фрукти, капусту, а також зелений чай. А ось молочка, навпаки, підвищує ризики обгорання шкіри.

5. Зволоження

Хоч вам і подобається ваш кавовий відтінок шкіри, але от шкіра це сприймає трохи інакше. Надлишок меланіну в шкірі подає сигнал організму, що шкіра пошкоджена, отже він намагається якомога швидше скинути з себе непотрібну вуаль шоколадного відтінку. Тому, щоб ваш засмага радувала вас тривалий час, наносіть на шкіру зволожувальні креми і намагайтеся не вживати часто скраби.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також