Як схуднути без зусиль за допомогою кавітації

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Корінь усіх бід у проблемах із фігурою − жирові клітини. Щоб позбутися їх, потрібно правильно харчуватися й багато тренуватися. Але підстьобнути, прискорити результат можна за допомогою деяких процедур. Розповідаємо, що таке кавітація та як вона працює.

Схуднути без зусиль: без виснажливих дієт, без спортивних навантажень, без хірургічного втручання! Невже таке можливо? Так, є така процедура, яка допоможе позбутися від кількох зайвих кілограмів, що дозволить влізти в улюблені джинси вже через кілька днів. Йдеться про кавітацію. Ефективність цієї процедури була доведена багатьма дослідженнями.

Розповімо, що таке кавітація, як працює кавітація для схуднення, кому процедура кавітації протипоказана та чи є побічні ефекти від кавітації.

Що таке ультразвукова кавітація

Кавітація − це косметологічна процедура, що замінила собою тренажерний зал, дієту, операційний стіл і різні народні методи для побудови ідеально пропорційної фігури. Зараз ця процедура також є найпопулярнішим борцем із жировим відкладенням і целюлітом у різних зонах. Причому, це прицільний удар: кавітація може застосовуватися на стегнах, сідницях, животі, руках та інших частинах тіла.

Як працює кавітація

Метод кавітації полягає у впливі низькочастотного ультразвуку на жирові відкладення, в результаті, він дозволяє схуднути й позбутися целюліту.

Клітини організму складаються з великої кількості рідини, а ультразвукові хвилі викликають виникнення ефекту кавітації в жирових клітинах. У клітинах утворюються мінібульбашки, що спочатку збільшуються в розмірах, а потім стискаються, вивільняючи велику кількість енергії. Усередині жирової клітини відбувається мікровибух, який пошкоджує клітинні мембрани адипоцитів. В першу чергу розриваються мембрани клітин, в яких найбільше жиру, бо в них найбільше напруження.

З клітин вивільняються тригліцериди, з яких, власне, й складаються жирові клітини. Вони виводяться самі по собі з міжклітинного простору природними метаболічними процесами. Приблизно 90% продуктів розпаду від кавітації виводиться через лімфатичну систему й десь 10% всмоктується в кров, де тригліцериди перетворюються на молекули глюкози й використовуються в якості енергії.

читайте також

Підготовка до процедури кавітації

Щоб за допомогою кавітації можна було схуднути, потрібно правильно підготуватися до процедури.

За 3 дні до кавітації потрібно:

 • відмовитися від солодкого, смаженої, жирної і гострої їжі;
 • пити більше чистої природної води;
 • відмовитися від алкоголю.

За годину до процедури обов’язково випити 1 л води. У цей день бажано не приймати ніяких препаратів.

Як схуднути без зусиль за допомогою кавітації

Як відбувається процедура кавітації

Ультразвукова кавітація виконується гелем на локальних зонах жирових відкладень. Через датчики апарату проходить ультразвукова хвиля, що й розбиває жир. Процедура триває 10−40 хвилин.

Кількість процедур залежить від кількості жирових відкладень. Вам може знадобитися 4−8 процедур.

Нагадаємо, що з ожирінням і значною зайвою вагою (більше 25 кг) ніякий апарат не впорається, так що покладатися винятково на такі методи не варто. Це лише додатковий інструмент.

У жінок при схудненні в першу чергу «йдуть» об’єми обличчя й, на жаль, грудей. Щоб прискорити процес схуднення в потрібних місцях, варто поєднувати дієту та спорт із кавітацією в зонах спини, живота, стегон і сідниць. Тоді ефект буде неймовірним!

Протипоказання до ультразвукової кавітації

Як і у будь-якої процедури, у цій є свої протипоказання:

 • вагітність і годування груддю;
 • онкологічне захворювання;
 • цукровий діабет;
 • хронічні інфекційні захворювання;
 • захворювання нирок і печінки;
 • наявність кардіостимуляторів і металевих імплантатів;
 • наявність ран на шкірі в зоні застосування.

Сама процедура зазвичай проходить безболісно, ​​можливий легкий дискомфорт. Але варто розуміти, що при виведенні продуктів розпаду жирових клітин, посилюється навантаження на систему шлунково-кишкового тракту й печінки. Щоб зменшити навантаження на ці органи, важливо дотримуватися принципів правильного харчування й пити більше води.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також