Як швидко висушити волосся без фена: поради й хитрощі

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Как быстро высушить волосы без фена

Здавалося б, кому в цьому світі потрібні рекомендації про те, як висушити волосся без фена? Але бувають ситуації, коли його просто немає під рукою чи зникла електрика, а вам незабаром треба бігти. Редакція Beauty HUB ділиться перевіреними лайфхаками!

Для випаровування вологи з волосся потрібно занадто багато часу, тому найчастіше ми вдаємося до улюбленого (насправді ні) методу – сушіння феном. Так, це чудовий спосіб швидко укласти густу шевелюру, надати їй гладкості та стилю. Однак час від часу волоссю потрібен відпочинок від гарячих укладань, і тоді на допомогу приходять рекомендації про те, як можна швидко висушити волосся без фена.

Щоб пасма висохли природним шляхом, звичайно, можна просто залишити їх вологими після душу й чекати, доки вони висохнуть самі. Проте є кілька перевірених порад, які допоможуть пришвидшити процес. До того ж ці хитрощі стануть вам у пригоді, якщо ви раптом опинилися без доступу до девайса (наприклад, у поїздці).

Рушник

Сушіння волосся без фена за допомогою рушника вважається найвірнішим способом, якщо не хочеться зайвий раз піддавати пасма тепловому пошкодженню. Але щоб не травмувати мокрі волоски (у цей момент вони більш чутливі), необхідно знати, як правильно сушити волосся рушником.

Правило перше: у жодному разі не можна терти волосся різкими хаотичними рухами, щоб не пошкодити волосяні цибулини й кутикулу, спричиняючи завитки й ушкодження. Робіть все ненав’язливо, рухаючись від коренів до кінчиків, акуратно промочуючи кожне пасмо. Повторюйте процес, поки волосся не стане трохи вологим.

Правило друге: використовуйте рушники з мікрофібри, вони набагато м’якші і вбирають удвічі більше вологи, ніж звичайні, а отже, ви зможете висушити волосся швидше та заощадите свій час.

Після цього розчешіть трохи вологі пасма гребінцем із широкими зубцями, повторюючи процес кожні десять хвилин. Так повітря краще циркулювати навколо нижніх шарів волосся, що дозволить йому висохнути швидше. На цьому етапі можна нанести розгладжувальну сироватку або інший засіб для випрямлення волосся, щоб прибрати хвилястість.

Як швидко висушити волосся без фена

Продукти для волосся

Якщо ви цікавитеся тим, як висушити волосся прямим без фена, тут допоможуть додаткові косметичні продукти для стайлінгу. Наприклад, крем для укладки. Такі засоби не тільки дозволяють приборкати волосся і надати йому бажаної гладкості та блиску, але також скоротить час сушіння. Після маніпуляцій з рушником нанесіть на пасма трохи стайлінгового спрею, крему, піни або лосьйону. У більшості цих засобів міститься спирт, який запобігає пухнасті і дозволяє локонам сохнути швидше. Але враховуйте, що цим експресметодом не варто захоплюватися, адже репутація у спирту в косметиці не найкраща.

Косички на ніч

Сушити волосся у кісках – улюблений багатьма спосіб з дитинства. Він нешкідливіший, але не такий швидкий, як попередні, тому його зазвичай використовують перед сном. Перш ніж зробити зачіску на ніч, фахівці рекомендують використовувати багату кількість крему для укладання або піну-мус. Це гарний лайфхак, як гарно висушити волосся без фена, адже кіски дозволять приборкати локони й отримати симпатичну природну завивку з ранку (і ніякої плойки не потрібно).

За бажанням ви завжди можете поекспериментувати з різною кількістю та видами кісок. Наприклад, дві розслаблені коси підійдуть для тих, хто любить м’які хвилі, а тугіші, щільніші кіски дозволять досягти пружних, чітких завитків. Ви також можете укласти на ніч волосся в пучок для отримання аналогічного ефекту.

Тепер, коли ви знаєте, як швидко висушити волосся без фена, ніякі непередбачені ситуації вам не страшні! 

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також