Як відростити бороду: 4 поради від експерта

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Якщо вам давно хочеться відростити бороду, але ви не знаєте, з чого почати і як за нею доглядати, спеціально для вас американське видання Vogue провело бесіду з експертом з барберінгу. Детальніше читайте в нашому матеріалі.

«Зараз, під час карантину, ідеальний час відростити бороду, – каже Сем Буфа, засновник барбершопа Fellow Barber. – Не треба боятися експериментувати, а також не забувайте посміятися над собою у разі провалу».

Щоб дізнатися, з чого саме слід почати свій «бородатий» шлях, радимо вам прочитати поради, якими поділився експерт з барберінгу.

Нехай росте

«Коли ви відрощуєте бороду, вам потрібно розуміти, де і як вона росте на вашому обличчі», – каже Буфа.

Дайте їй відрости: може минути тиждень, а то й більше, щоб побачити хоч якийсь результат.

«Волосся на обличчі у всіх різне, – пояснює Буфа, – так само, як і волосся на голові».

Завдяки цьому процесу як ви, так і ваш барбер, зрозумієте, де і як правильно стригти бороду, щоб підкреслити ваші риси обличчя.

Знайдіть натхнення

«Забавно, – каже Сем Буфа, – щойно тренд на бороди встиг устаканитися, на нас очікує нова хвиля».

Так, за словами експерта, в зв’язку з карантином борода чоловіків буде схильна до більш природної і менш скульптурної. Можна вважати, що це з’єднання з природою. Що стосується пошуку правильної для себе форми, у Буфа є пропозиція.

«Експериментуйте, – каже він, – можете навіть спробувати надихнутися історичними фотографіями».

Підрізайте

Після того, як ви нарешті зрозумієте, як росте волосся на вашому обличчі, Буф рекомендує взяти до рук тример для бороди і пройтися ним по всьому обличчі. Але перед цим, в першу чергу, потрібно обрізати ножицями заплутані грудки волосся, які буде складно зняти тримером. Як правило, Буфа нагадує всім «йти трохи коротше» на ділянці під підборіддям. «Раджу вам знімати якомога більше волосся під підборіддям: так зніметься вага бороди і вам буде комфортніше».

І навіть якщо ви напартачили в процесі – не панікуйте. «Бороду завжди можна збрити до вусів», – заспокоює Сем Буфа.

Підтримуйте чистоту

«Щойно твоя борода досягає бажаної довжини, варто приділити увагу догляду за нею», – пояснює Буфа.

Волосся, будь воно на голові або на обличчі, залишається волоссям. Тому експерт рекомендує для початку вмивати своє обличчя за допомогою засобів, що очищають, а потім застосовувати олію і зволожуючий засіб для бороди. Здійснювати дані маніпуляції з догляду за собою потрібно два рази на день в обов’язковому порядку.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також