Як використовувати арганову олію в бьюті-рутині

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Как использовать аргановое масло в бьюти-рутине

Арганова олія – один із найуніверсальніших природних інгредієнтів у бьюті-сфері. Розповідаємо про всі корисні властивості арганової олії та даємо рекомендації, як її використовувати у догляді за собою.

Варто знати, що кожна олія має не лише різний склад, а й масу, і швидкість вбирання у шкіру. Це робить деякі олії більш дієвими у догляді за шкірою, інші – за волоссям чи тілом. Наприклад, рицинова олія та олія виноградних кісточок зменшують надлишок жиру на шкірі, схильній до вугрів, тоді як кокосова олія та олія авокадо виступають неймовірно багатими зволожувачами для сухої шкіри. 

Арганова олія за всіма характеристиками хімічного складу та косметичними властивостями стоїть у золотій середині між рештою олій. Це робить її повністю універсальним засобом у догляді за тілом, обличчям та волоссям.

Арганова олія для обличчя

арганова олія

Арганова олія отримала лаври слави багато в чому завдяки своєму корисному впливу на волосся. Проте шкірі обличчя вона приносить не меншу користь.

Зменшує вироблення шкірного жиру. Вважається, що у догляді за жирною шкірою не слід використовувати натуральні олії, оскільки вони часто бувають комедогенними. У цьому випадку арганова олія – виняток із правила, оскільки вона не відноситься до списку комедогенних інгредієнтів. Завдяки своєму унікальному складу вона проникає у глибокі шари шкіри та глибоко зволожує клітини. Згодом це допомагає заспокоїти сальні залози та зменшити виділення підшкірного жиру. 

Зволожує. Арганова олія містить у складі жирні кислоти, вітамін Е та лінолеву кислоту – компоненти, які ідеально зволожують та пом’якшують шкіру, відновлюють її гідроліпідний баланс та стимулюють вироблення колагену в клітинах. 

Заспокоює. Вітамін Е в аргановій олії, підкріплений іншими поживними компонентами, виступає протизапальним засобом і позбавляє шкіру почервоніння і подразнення. Крім того, всі антиоксиданти, які в природі містяться в аргановій олії, допомагають загоїти сліди постакне та механічні подряпини на обличчі. Якщо необхідно зняти локальне запалення, досить просто точково нанести арганову олію на прищик.

Арганова олія для волосся

арганова олія

Відновлює кутикулу волосся. Найбільша цінність арганової олії – омега кислоти у складі. Вони мають здатність проникати в структуру волосся, наповнювати його поживними речовинами і відновлювати кутикулу волосся, тим самим усувати проблему кінчиків, що січуться.

Надає блиску волоссю. Друга назва арганової олії – “Золото Марокко”. Одна з причин такої поетичності ховається у золотистому кольорі та надзвичайному блиску цієї речовини. Потрапляючи на волосся, арганова олія надає йому блиску та шовковистості. 

Стимулює ріст волосся. Завдяки своїм поживним властивостям арганова олія також усуває такі проблеми шкіри голови, як сухість та неприємні відчуття. Потрапляючи на шкіру голови, вона також зміцнює фолікули волосся і стимулює їх активну роботу. Завдяки цьому пасма виглядають здоровішими і ростуть швидше.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також