Як зробити недбалу укладку без фену і праски на різну довжину волосся

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Як зробити недбалу укладку без фену і праски на різну довжину волосся

Недбала укладка – модна зачіска, яка популярна незалежно від сезону, а найголовніше – від довжини волосся. Великий плюс недбалої укладки в тому, що її реально зробити без використання сучасних б’юті-девайсів: прасок і плойок.

Якщо ще зовсім недавно зробити укладку без праски і фена було практично неможливо, то сьогодні це реальніше нікуди. Відмовившись від фена, ви не пересушуєте волосся, допомагаєте йому утримувати вологу. Згодом ви помітите, як красиво блищать ваші локони, зникне ламкість. Використовуйте для миття голови текстурувальний шампунь, а для укладки – соляні або текстурувальні спреї, помаду для волосся. Після легкого збивання волосся залишаються рухливими і виглядають природно, а ваша зачіска має wow-ефект.

Розповімо, як зробити недбалу укладку на каре, як недбало укласти коротке волосся, а також про найбільш недбалі варіанти укладок на довге волосся і кучері.

Як зробити недбалу укладку: ТОП-5 способів з феном і без нього

Як зробити недбалу укладку без фену і праски на різну довжину волосся

 1. Текстурувальний спрей для волосся нанесіть на не мокре, а трохи вологе волосся, далі треба почекати, поки волосся практично висохне. Надайте йому форму, збиваючи, зім’явши руками.
 2. Зберіть волосся в пучок або хвіст, спереду витягніть кілька локонів і збризніть їх текстурувальним спреєм з матовим фінішем. Можна зробити пучок-восьминіг – не ховайте кінці волосся в пучок, розпустіть їх вільними локонами.
 3. Розпорошіть текстуру вальний спрей на вологі, але не мокрі пасма. Розділіть волосся на шість великих локонів, скрутіть кожен в тугі джгути. Заколіть їх шпильками, почекайте до повного висихання. «Фішка» в тому, що такі зачіски роблять на не свіжовимите, а навіть на брудне волосся. Якщо ж воно чисте, нанесіть на волосся сухий шампунь, струсіть локони – недбала укладка готова. Можна висушити спіралі феном, так ви не отримаєте локони, навпаки – волосся буде недбало скуйовджене.
 4. На вологе (не мокре) волосся нанесіть текстурувальний спрей, закрутіть його в бігуді або дуже вільну косу. Розкрутіть вже сухе волосся і нанесіть сухий шампунь, пудру або помаду. Збийте локони руками.
 5. Зробіть на вологому волоссі проділ на одну сторону. Заплетіть недбалу косу або зберіть частину локонів в недбалий пучок.

 Як зробити недбалу укладку на коротке волосся

 Як зробити недбалу укладку на коротке волосся

Волосся довжиною до 15 см зазвичай вистрижено в боб, піксі, шапочку, каприз, каре (на ніжці в тому числі), каре з подовженням й асиметричне.

Недбала укладка на короткому волоссі виглядає найкраще, хоча і зробити її не так вже й просто, адже стоїть нелегке завдання завити локони в потрібну вам сторону. Допоможуть шпильки-невидимки. Зафіксуйте ними вологі локони так, як вам подобається, а висохнувши, локони будуть слухняно лежати, як задумано. Можна навіть відмовитися від стайлінгу, що обтяжує волосся. Якщо хочете, щоб у прикореневій зоні був обсяг, нанесіть туди трохи мусу для обсягу.

Як зробити недбалу укладку на волосся середньої довжини

Як зробити недбалу укладку на волосся середньої довжини

На волоссі середньої довжини стильно виглядають: шаруваті стрижки (каскад), асиметричні, драбинка, каре і боб-каре (в тому числі з подовженими бічними пасмами).

Недбала зачіска не передбачає обсяг біля коріння, навпаки, в моді рівний проділ. Зробити його можна, пройшовшись гребінцем-однорядкою по вологому волоссю, а потім просто дайте йому висохнути. Як варіант з обсягом: зачешіть локони на один бік, нехай вони висохнуть, а потім зачешіть волосся на інший бік. Для пористого волосся не обійтися без стайлингу, наприклад, зовсім небагато олії та зволожувального кондиціонера на кінчики.

Недбала укладка для довгого волосся: як зробити

Недбала укладка для довгого волосся: як зробити

Зробити недбалу укладку на довге волосся технічно найпростіше. Варіанти:

 • Заплетіть вологі локони в вільні коси, розпустіть уже перед самим виходом з дому. Вийдуть мегаоб’ємні локони.
 • Скрутіть локони в джгути (ми розповідали вище, як це зробити), закріпіть гумками, розпустіть через якийсь час. Виходять стійкі кучері.
 • Нанесіть ввечері незмивний догляд для волосся, приберіть волосся в пучок. Вранці просто розплутати локони. Оновлюють укладку текстурувальним спреєм з морською сіллю.
 • Недбала укладка без натяку на локони вийде, якщо нанести на волосся розгладжувальний крем і почекати, поки волосся висохне.
 • Пов’яжіть навколо чола стрічку, акуратно обмотайте навколо неї трохи вологі локони. Дочекайтеся повного висихання.
 • Використовуйте латиноамериканську техніку toca. Вона полягає в обгортанні практично сухого волосся навколо голови вінком, кінці фіксуються шпильками-невидимками. Можлива поява заломів, а щоб їх уникнути, під невидимками підкладають шматочки картону.

Як зробити красиву укладку на кучеряве волосся

Як зробити красиву укладку на кучеряве волосся

Жінкам з кучерями стилісти не рекомендують користуватися феном зовсім, оскільки змінюючи структуру білка волоса і пошкоджуючи кутикулу, можна зруйнувати природний завиток. Кучеряве волосся потребує гарного зволоження і природного сушіння.

Розчешіть кучеряві локони після миття і дайте їм підсохнути. Нанесіть гель-текстуру для кучерявого волосся, розподіліть його рівномірно по локонах, сформуйте завитки. До речі, зачіску можна повторити і наступного дня, просто збивши волосся. Річ у тім, що такі гелі мають ефект пам’яті.

Щоб надати хвилястим волоссям обсяг навколо обличчя, вологе волосся заправте за вуха і, трохи піднявши, закріпіть їх над вухами затискачами для волосся. Зачекайте, поки волосся висохне, і надайте йому форму руками.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також