Яких результатів можна досягти лише за 30 хвилин на день протягом місяця?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Пів години – це багато чи мало? Це під яким кутом глянути. Розповідаємо, чого ви можете досягти, приділяючи певному заняттю лише 30 хвилин на день протягом місяця.

У період карантинів і локдаунів у кожного з нас з’явилося набагато більше вільного часу. Хтось залишився без роботи і може собі дозволити нарешті зайнятися тими справами, які давно відкладав. А хтось перейшов на віддалений режим і тепер економить 2-3 години на добу, яку раніше доводилося витрачати на збори та дорогу до офісу та назад.

Пропонуємо відсьогодні приділяти одному або декільком заняттям по 30 хвилин на день. Отже, чого ви можете досягти за цей час?

Прочитати книгу

Бракує годин на добу на читання? Якщо приділяти цьому лише пів години на день, за 30 днів ви зможете прочитати цілу книгу, а то й кілька! Виберіть для цього заняття відповідний час. Можливо, вам буде приємно прокидатися вранці з думкою, що під ароматну каву ви зможете поринути на 30 хвилин у зовсім іншу реальність. А може, вам більше подобається читати на ніч? Увечері ви можете повністю сконцентруватися на книзі та не відриватися на повідомлення у месенджерах. Головне, почати!

Яких результатів можна досягти лише за 30 хвилин на день протягом місяця?

Вивчити іноземну мову

Звичайно, за місяць повністю вивчити іноземну мову нереально, але вдосконалити навички або підтягнути знання дуже можливо. Все дуже просто – ви щодня по 30 хвилин користуєтеся самовчителем, читаєте літературу іноземною мовою або дивіться відео в інтернеті. Ми впевнені, через 30 днів рівень вашої англійської, іспанської або французької буде набагато вищим, ніж на сьогодні!

Накачати прес

Про красиві та рельєфні кубики преса мріє багато хто! Ви можете щодня протягом пів години виконувати комплекс фізичних вправ на прес, згодом ускладнюючи їх та даючи тілу більше навантаження. Вже за місяць ваш живіт виглядатиме набагато привабливіше, ніж зараз. Не забувайте міняти вправи, дотримуйтесь техніки виконання і, звичайно ж, приділяйте увагу харчуванню, щоб кубики преса не змусили довго чекати.

Яких результатів можна досягти лише за 30 хвилин на день протягом місяця?

Опанувати музичний інструмент

У кутку вже котрий рік поспіль стоїть гітара? Якщо ви боїтеся великого обсягу інформації, яким необхідно опанувати, щоб навчитися грати на музичному інструменті, вам знову ж таки допоможе щоденна практика «потроху». 30 хвилин на день, а це 15 годин на місяць, дадуть свій результат, ось побачите! Паганіні за цей короткий проміжок часу вам, звичайно, не стати, але базові навички вже будуть опановані.

Позбутися проблем зі шкірою

Забула зняти макіяж, купити крем для обличчя, нанести сироватку, очистити шкіру за допомогою скрабу чи пілінгу… Знайомі ситуації? Іноді через відсутність регулярного догляду наша шкіра протестує і подає сигнали SOS у вигляді сухості, лущення, висипів, втрати тонусу й еластичності. Карантин – відповідний період, щоб налагодити свою beauty-рутину і щодня приділяти догляду за шкірою обличчя й тіла 30 хвилин. У вашому розпорядженні не тільки звичні продукти для щоденного використання, але й різноманітні маски, пілінги, сироватки, емульсії, батери та багато інших засобів.

Яких результатів можна досягти лише за 30 хвилин на день протягом місяця?

Почати медитувати

Під час всесвітньої пандемії вірусу та економічного спаду почати медитувати – найкраще рішення. Медитація – це набагато більше, ніж просто розслабитись. Вона дозволяє підвищити самовладання, знизити больову чутливість, покращити навички багатозадачності, а також допомагає у боротьбі з депресією. Вмикайте онлайн-уроки для чайників і дізнавайтеся про цю популярну практику 30 хвилин на день, щоб за місяць медитація стала вашою корисною звичкою.

Схуднути

Якщо ви не встигали займатися фігурою до карантину, зараз саме час приділити своєму тілу більше уваги. Витрачайте пів години на день на планування свого раціону, щоб налагодити харчування. На вихідних закуповуйте більше овочів, фруктів, корисних круп і бобових, а також відмовтеся від шкідливих продуктів. Якщо їх не буде в холодильнику, дотримуватися правильного харчування буде набагато простіше. Плануючи свій раціон заздалегідь, намагайтеся уникати хаотичних підобідів і чітко дотримуйтесь своєї схеми.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також