Який знак зодіаку найдобріший: що говорять зірки

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Коли ви не знаєте, чи можна довіритися малознайомій людині, в нагоді може стати гороскоп. У зодіаку є знаки, які більш чутливі, добріші і чуйні за інших. Ми зробили своєрідний рейтинг таких знаків, він обов'язково повинен допомогти вам вибрати супутника життя, друга чи партнера з бізнесу.

До астрології люди ставиться по-різному, хтось вважає її наукою, хтось – мистецтвом. Буквально сприймають написане в гороскопах не більше 10% людей, для решти – це просто цікава інформація. Ми вирішили підвищити градус читання гороскопів і підготували для вас своєрідний рейтинг знаків зодіаку, які відрізняються добрим серцем. Прочитавши наш матеріал і зіставивши характеристики зодіаку з характерами реальних людей, ви зробите свої висновки про те, наскільки астрологи мають рацію.

Доброта в зодіаку – у кого найбільш “черстве” серце

Варто відзначити, що доброта є в серці у кожного, ось тільки у одних її дуже багато, а інші виявляють цю рису вкрай рідко.

Близнюки

Цей знак, на думку фахівців в астрології і езотериці, – найбільш байдужий. Близнюкам складно співпереживати: вони можуть допомогти людині, якщо від них вимагається ця допомога, але сказати, що це дія з доброти душевної – неправильно. По-справжньому бути добрими Близнюки можуть тільки до дуже близьких, та й то, якщо заслужили.

Козеріг

Це досить закриті від оточуючих люди, справляють враження таких, яким все все одно. На практиці, в складній ситуації Козеріг не залишиться в стороні і протягне руку допомоги, але буде вважати це обов’язком. Багато хто з астрологів вважають, що насправді Козероги добрі, просто не вміють демонструвати цю якість людям.

Лев

У характері царя звірів присутня злопам’ятність, тому чекати від нього прояву доброти до оточуючих  марно. З іншого боку, Леви можуть вести себе по-царськи, проявляючи великодушність до “підданих”. Астрологи вважають таку рису швидше марнославством, ніж добротою. Леви завжди чекають подяки за проявлену доброту, але чи допомогли вони вам за велінням серця?

Овен

Вогняний знак зодіаку, який не здатний шкодити навмисно, але до добряків він також не відноситься. Їм важлива думка інших, замислюються вони і над їхніми почуттями, але все ж прагнуть завжди вперед, не шукаючи “вчорашній день”. Овни не сприймають критику і вважають авторитетом тільки самих себе. Це заважає їм проявляти доброту і великодушність до людей, які гальмують їх рух.

Рак

Не дивуйтеся, ці люди з тонкою душевною організацією добрі не до всіх без винятку і не завжди. По суті, більшість Раків знають, як піклуватися про інших, але доброта їх – точкова і саме до близьких людей. Але якщо ви першим будете проявляти великодушність до Раку, він обов’язково відповість добротою. Представники цього знака дуже бояться, що постраждають за свою доброту, тому не демонструють свої почуття.

Діва

Досить добрі, вміють співчувати оточуючим, але вони схиблені на порядку у своєму житті. Діви, як і Леви, пам’ятають образи і викреслюють зі свого життя тих, хто їх колись зрадив. Це відбувається не відразу, представники знака не мстяться кривдникам, але і доброту не виявляють. В цілому, за добре ставлення до себе Діви відповідають сторицею.

Терези

Швидше гарно виховані, ніж добрі. Вони не конфліктні, інтелігентні, не терплять грубого ставлення, тому, як і Близнюки, здаються байдужими. Терези не з’ясовують стосунки, виставляти почуття напоказ – не в їхніх правилах. Проте вони добрі і не відмовлять у допомозі, ось тільки хизуватися цим не будуть.

Стрілець

Цей вогняний знак чітко розділяє людей, якщо ви – “хороший”, значить Стрілець проявить до вас максимум доброти, якщо ж ні – нічого не чекайте. Основна проблема Стрільців – відсутність півтонів, цим людям складно дати шанс оточуючим заслужити свою довіру. Для тих, до кого вони ставляться з теплотою і турботою, вони готові згорнути гори.

Скорпіон

Складний знак зодіаку, але досить добрий і чуйний. Через імпульсивність людям складно побачити у Скорпіона доброту, ця риса дуже заважає багатьом дружити з ними. Різкість Скорпіонів не дає оточуючим розглянути в них безкорисливу натуру, а ось астрологи запевняють, що у цього знаку “золоте серце”.

Тілець

Відкритий і світлий знак, мало хто може сказати, що Тельці – корисливі. Зайва доброта і відкритість часто величезна проблема для людей цього знака. Тельці по доброті душевній здатні віддати навіть останню сорочку, тому їхнім близьким доводиться навіть стримувати пориви співчуття. Багато хто вважає Тельців наївними і відверто сміється над їхніми вчинками.

Водолій

Зовсім не здатні робити підлоти. Вони добрі до всіх, навіть до тих, хто їх образив або зрадив. Відповіддю на таку щирість буває недовіра, а потім – справжня повага. Водолії – далеко не дурні і дадуть відсіч будь-кому, але робити людям погано навмисно просто гидують.

Риби

Перші у рейтингу по доброті! Основна риса характеру Риб – співчуття, володіючи гострою інтуїцією, вони здатні відчути всю біль того, хто потребує допомоги. Риби – відмінні порадники, на їхню думку можна покластися. Представники цього знака вірять у добро як ніхто інший, їм чужий осуд.

Найдобріші знаки зодіаку: жіночий рейтинг

Через особливості статі в зодіакальному рейтингу доброти жінки і чоловіки займають неоднакове місце. Так, до трійки найбільш добрих жінок у гороскопі входять наступні знаки.

  • Риби. Це чутливі та вразливі жінки, але навіть якщо з ними вчинили погано, не стануть злитися і ображатися. Вони просто викреслять кривдника зі свого життя.
  • Тілець. Зайве довірливі жінки, їх добротою нерідко користуються недобросовісні чоловіки і навіть подруги. Важливо мати поруч надійний тил, який вбереже Тельця від необдуманих вчинків.
  • Водолій. Дуже комунікабельні дами, їм не властива мстивість, вони ніколи не плетуть інтриги. У Водоліїв завжди багато друзів, яким вони готові допомогти у скрутну хвилину.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також