YSL Beauty випустили нову кампанію і присвятили її не макіяжу

YSL Beauty випустили нову кампанію і присвятили її не макіяжу

Косметична лінія люксового бренду Saint Laurent, YSL Beauty представила нову кампанію, проте присвятила її зовсім не засобам з догляду за собою, а гострій соціальній проблемі.

Кожен із нас має знайомих, які коли- небудь ставали жертвами агресії з боку свого партнера факт, підтверджений статистикою. За підрахунками соціологів, кожна третя жінка у світі коли-небудь зазнавала насильства з боку свого партнера. І це ще не все. Від початку пандемії і масових локдаунів у всьому світі ця цифра зросла на 30-60%. Зважаючи на ці шокуючі цифри, на честь міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок YSL Beauty розпочала нову глобальну освітню програму під назвою  «Насильство це не любов».

«Домашнє насильство це злочин, який відбувається за закритими дверима і не дає шансу дізнатися точні цифри про його поширення, каже Нікі Норман, виконуюча обов’язки виконавчого директора проєкту «Жіноча допомога», партнера бренда Saint Laurent у Великобританії. Благодійні організації, що борються з жорстоким поводженням у сім’ї, постійно працюють над підтримкою жертв насильства. Проте глобальна криза і пандемія, що закрила практично весь світ вдома, спричинила додаткове навантаження на служби притулку і в той же час позбавила багатьох жінок можливості звернутися по допомогу».

YSL Beauty випустили нову кампанію і присвятили її не макіяжу

За допомогою програми YSL Beauty зобов’язується провести навчання щодо насильства з боку інтимних партнерів, оскільки багато жінок у світі навіть не усвідомлюють, що є жертвами власних чоловіків чи партнерів. Річ у тім, що термін “насильство” включає в себе не лише фізичні знущання, але й фінансове, емоційне та сексуальне насильство. Відповідно, основною метою бренда є підвищення обізнаності про всі види насильства, такі як безпідставні ревнощі, залякування, вимагання, а також надмірний контроль поведінки нинішнього або колишнього партнера. 

«YSL Beauty взяла на себе зобов’язання профінансувати академічні дослідження та навчити два мільйони людей до 2030 року щодо насильства з боку інтимних партнерів», говорить Норман. 

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також