YSL Rouge Sur Mesure: новий гаджет для створення власного відтінку помади

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Yves Saint Laurent представляє інновацію 2021 року – портативний пристрій Rouge Sur Mesure з «розумною» технологією Perso. Девайс дозволяє самостійно змішувати відтінки губної помади, аби створити свій персональний колір за допомогою спеціального алгоритму.

Почалося все з того, що минулого року б’юті-конгломерат L’Oréal розробив технологію під назвою Perso для створення індивідуального відтінку косметичного продукту, будь це тональний крем, тіні для повік або помада. Система Perso, розробка якої тривала п’ять років, складається з мобільного додатка (як для iOS, так і для Android) і невеликого девайса. Апарат, керований смартфоном, являє собою компактний блок із кольоровими картриджами. Змішуючи їх, можна отримувати найрізноманітніші відтінки косметичного продукту, які ви захочете.

Перший винахід, який представлено одним з основних брендів концерну L’Oréal, Yves Saint Laurent Beauty, має назву Rouge Sur Mesure («Червоний на замовлення») і може комбінувати різні кольори рідких помад із матовим фінішем YSL Velvet Cream Matte Finish так, аби вийшов повний ексклюзив. Але це ще не все: сам додаток «підкаже» користувачеві, який тон підібрати до шкіри або вбрання, і сканує ваш одяг або що завгодно навколо, щоб видати вам точно такий само відтінок.

Як працює пристрій

YSL Rouge Sur Mesure

Девайс працює як картридж, в який завантажено три стіки з рідкої матовою помадою. Відповідно до опису, додаток пропонує три варіанти створення власного кольору:

  • вибрати готовий відтінок з декількох тисяч в колірному колі;
  • зробити знімок потрібного вам кольору камерою смартфона;
  • сфотографувати свій наряд і отримати відповідні варіанти помади.

Rouge Sur Mesure видає дозу для одного використання, але знімний верх (нагадує кушон YSL) дозволяє брати отриманий відтінок з собою, щоб в будь-який момент можна було підправити макіяж. Підзарядка девайса здійснюється через USB-C, без підзарядки він може працювати до тижня.

Набори картриджів для YSL Rouge Sur Mesure

Звичайно, є і мінуси. Поки функціонал нового гаджета підтримує тільки матові помади Velvet Cream Matte Finish, тому якщо вам вони не до душі, можливо, вам не сподобається і цей пристрій. Також недоліком є те, що окремі картриджі з різних колірних груп не можна поєднувати між собою. До того ж сама палітра не безмежна і виходить із комбінації набору відтінків у конкретному картриджі. За оцінкою компанії, в кожному з них міститься стільки ж засобу, скільки в одній рідкій помаді.

Стартовий набір YSL Rouge Sur Mesure обійдеться в $299, до цієї вартості входять два базові картриджи по три кольори. Проте марка пропонує докуповувати їх і продовжувати експериментувати з різними тонами. Додаткові колірні набори будуть коштувати близько $100.

На сьогодні YSL вже відкрив передзамовлення на новинку, але поки будуть доставляти тільки обмежену кількість гаджетів (не раніше весни). Правда, протягом року обіцяють запустити пристрій в масовий продаж. В 2021 році L’Oréal планують ще кілька запусків із технологією Perso для створення персоналізованого догляду для шкіри і тональної основи.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також