З’єднання Марса з Ураном в Тельці: як це на нас впливає

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Соединение Марса с Ураном в Тельце: как это на нас влияет

За словами астрологів, зараз ми переживаємо дуже бурхливий період – з’єднання Марса з Ураном, що проходить в знаку зодіака Телець. Що це все означає та як така космічна діяльність впливає на наше життя, розповідає Beauty HUB.

Починаємо з хороших новин: на думку астрологів, погода в небі у 2021 році буде набагато спокійнішою, ніж у 2020-му. Нетипових рухів планет та магнітних бур прогнозується значно менше, так само, як і негативного впливу на Землю та біоритми людей. Однак на початку року нам варто пережити кілька нетипових положень планет. Перше з них з’єднання Марса з Ураном, яке відбудеться 20 січня о 23:37 в знаку зодіака Телець.

З’єднанням планет називають астрологічне явище, коли планети розташовуються паралельно одна до одної на небесній сфері і знаходяться в одному знаку зодіака. Під час максимального зближення  якості планет тісно переплітаються між собою і значно активніше впливають на нас, ніж у звичні періоди.

За що відповідають планети Марс та Уран

Марс, або так звана червона планета, це небесне тіло, яке відповідає за фізичну і духовну силу, сміливість, наполегливість, а також за інстинкт самозбереження. Зважаючи на кривавий колір, римляни прозвали Марс планетою воєн та кардинальних змін. Сучасні астрологи, спираючись на дослідження, підтверджують факт войовничого віяння цієї планети. Агресія, відстоювання власної думки, захист особистих інтересів у професійній і соціальній сферах – все це про Марс.

Уран астрологи асоціюють зі змінами, інноваціями, передбаченням, майбутнім, а під час його нетипових положень прослідковують підвищення інтуїції. Планета символізує прагнення вирватися із обмежень і умовностей повсякденного життя. З точки зору астрології, це рушійна сила, яка спонукає людину до протесту проти усталених правил, прагнення до незалежності, розриває кільця обмежень і спонукає знайти свободу. Уран може здатися бунтарем, що підштовхує до переоцінки свого життя, оновлення, знищення всього неактуального як у суспільстві, так і в окремій людині, і звільнення простору для нового.

Як з’єднання Марса та Урана впливає на наше життя

Парад Марса і Урана – незвичайне астрологічне поєднання. Марс відповідає за силу, енергійність і здатність людини до рішучих дій. Взаємодіючи з Ураном, планетою волелюбності і незалежності, він сприяє появі у нашому житті непередбачуваних подій, новизни та оригінальності. Отож на цьому тижні, на думку астрологів, варто чекати свіжих думок та зміни поглядів на певні речі. Спеціалісти наголошують, що нові судження не завжди можуть бути об’єктивними, тому перейматися ними не варто.

Характерна риса Урана – нестабільність. Він приводить до неочікуваних подій, які можуть кардинально змінити наше життя.  В синергії з Марсом ця властивість набуває радше негативного забарвлення. Це аспект авіакатастроф, вибухів, раптових пожеж, аварій, електричних поразок і природних катаклізмів. Січень зовсім не найкращий місяць для поїздок і перельотів. 

Період з’єднання Марса з Ураном може несприятливо вплинути на самопочуття, працездатність та емоційний стан. Отож на цьому тижні найкраще не планувати важливих зустрічей, а особливо – справ, які потребують високої концентрації. Швидше за все, з‘єднання двох нестабільних планет не дасть вам виконати їх якісно та швидко. 

Астрологи рекомендують по можливості відволікатися від побутових проблем і постаратись розвантажити нервову систему. Це допоможе зберігати холодний розум, а разом із ним  міцне здоров’я.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також