Зачіски, що зроблять вас візуально молодше: думка стиліста

Кожен вік прекрасний по-своєму, й важливо підкреслити цю красу. Стрижки та фарбування можуть як додавати віку, так і молодити. Ми запитали у експерта, які зачіски та стрижки візуально роблять обличчя молодшим.

Іноді ми, самі того не помічаючи, додаємо собі зайвих кілька років невдалою стрижкою або зачіскою. І навіть прекрасний стан шкіри й доглянутий зовнішній вигляд не рятує ситуацію.

Ми вирішили запитати у топ-стилістки України Яни Цісарук, яку стильну стрижку й зачіску вибрати, щоб виглядати молодше за свої роки.

Яна Цисарук
«Дами роблять різні локони, не підозрюючи, що з прямим волоссям або зовсім легкою недбалою хвилею вони будуть виглядати набагато красивішими та молодшими. Акуратні черепашки, ретрозачіски, пучки додають віку жінкам за 40. Такі зачіски можуть виглядати добре тільки в варіанті стилізації під певний образ», − стверджує стилістка.

Які зачіски можуть старити?

Стилістка говорить, що старомодними укладаннями й тими, що «старять» є такі:

 • надмірні начісування;
 • великий об’єм біля коріння й по довжині;
 • складні укладання із «зализаними» завитками;
 • відсутність укладання як такого;
 • короткі стрижки.

«Як правило, короткі стрижки додають віку. Стрижки «під хлопчика» показують всі зміни в зовнішності, відкриваючи, тим самим, всі недоліки».

Стрижка «Піксі»

Зараз в моді стрижка «Піксі». Розповімо, як її носити: намагайтеся укладати її більш недбало, адже якщо укласти таку стрижку занадто правильно − вона додасть віку.

Зачіски, що зроблять вас візуально молодше: думка стиліста

М’які лінії на волоссі різної довжини

Уникайте різких геометричних стрижок − вони можуть підкреслити навіть мішки під очима. Попросіть вашого перукаря зробити м’які й плавні лінії.

Зачіски, що зроблять вас візуально молодше: думка стиліста

Довжина до кінця шиї і вище

Занадто довге волосся теж надає років. Воно створює невідповідність статусу й віку. Рекомендую використовувати довжину до кінця шиї й вище. Робити акцент більше на форму зачіски, а не на довжину.

Зачіски, що зроблять вас візуально молодше: думка стиліста

Чубчик

Прямий, рваний чубчик має ефект «омолодження» за рахунок пом’якшення рис обличчя, особливо якщо це стосується «важкого» погляду через брови, які прикриваються таким чубчиком.

А ось важкий чубчик йде не кожному, а в зрілому віці він виглядає ще більш недоречно, обтяжуючи нижню частину обличчя.

Зачіски, що зроблять вас візуально молодше: думка стиліста

Що робити з кольором волосся?

«Всіх старять старомодні техніки фарбування. Наприклад, мелірування a-la смужки зебри. Але не потрібно плутати їх із омбре та ефектом вигорілого волосся, що навпаки додадуть зухвалості й гламуру, а, отже, молодості», − каже Яна Цісарук.

Зачіски, що зроблять вас візуально молодше: думка стиліста

Так ким бути: блондинкою або брюнеткою?

Якщо ви від природи не пекуча брюнетка, краще не використовувати цей колір у зрілому віці. Найбільше молодить відтінок «блонд», але за умови, що він правильний: медовий, близький до русявого, або навпаки − розкішний платиновий.

Але будьте обережні, досягти платинового блонду найскладніше, а при неправильному догляді волосся він набуває жовтого відтінку або навпаки стає занадто сірим. Найгірше те, що волосся після фарбування може стати дуже сухими.

читайте також

  Зачіска за формою обличчя

  «Особисто я, роблячи зачіску собі або клієнту, добираю її за морфологією обличчя. Вибираю потрібний об’єм і не роблю меганачісування. Я надаю продуману недбалість зачіскам, створюючи тим самим візуальну легкість і натуральність».

  Прийом із об’ємом додасть динаміки, дозволить вам виглядати молодо й сучасно.

  Художній безлад проявляється в різних деталях:

  • пасма волосся, що вибилися із зібраного пучка або черепашки;
  • недбало зібране волосся;
  • нерівномірно завите волосся;
  • легкі хвилі;
  • волосся, прибране за одне вухо;
  • хаотично укладена, а не гладко зачесана стрижка.

  «Імітація чубчика − дуже хороший прийом для заміни чубчика в зрілому віці. Це допомагає зробити зачіску більш недбалою та живою, якщо ви збираєте волосся», − каже стилістка.

  Чотири зачіски, які візуально роблять обличчя молодшим:

  1. Розпущені, легкі, недбалі хвилі, що, при бажанні, можна прибрати за вухо з одного боку;
  2. Хвіст;
  3. Рівне волосся з легким природним об’ємом;
  4. Недбале, хаотично зібране волосся.

  Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

  читайте також