Збільшення губ філером: на що звернути увагу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Для одних дівчат збільшення губ є примхою, а для інших це засіб від позбавлення вроджених або придбаних дефектів і, найголовніше, комплексів. Ми розповімо все про процедуру збільшення губ і звернемо вашу увагу на те, що дійсно слід обговорити з лікарем перед процедурою контурної пластики губ філером!

Не всім пощастило народитися з красиво окресленими, пухкими губами. З розвитком косметології, з’явилася процедура корекції форми губ за допомогою філерів гіалуронової кислоти. Друга назва процедури – контурна пластика/корекція губ. Процедура є другою за популярністю і затребуваністю в ХХІ столітті після ботокса.

Контурна пластика губ філером дозволяє змінити і перетворити будь-які губи, скоригувати їх об’єм і форму. Філером зветься препарат, що містить в своєму складі гіалуронову кислоту у вигляді гелю різної щільності. Гіалуронова кислота – це натуральний компонент нашого організму, який з віком нас покидає.

Що треба знати перед корекцією філером

Найперше, важливо вибрати професійного косметолога. Він повинен не тільки мати медичну освіту, а й постійно вдосконалюватися. Про це свідчать різні сертифікати та дипломи. При пошуку грамотного лікаря нерідко допомагає «сарафанне радіо», а також відгуки клієнтів в інтернеті.

Ви можете скласти свою думку про фахівця, заглянувши на його сторінку в соцмережах, наприклад, Facebook та Instagram. Найчастіше саме там зосереджені роботи з категорії «до і після» і коментарі пацієнтів, які вже пройшли процедуру корекції губ. Якщо вам подобається те, що ви бачите і читаєте, сміливо вирушайте на консультацію. До речі, зверніть увагу на зовнішність косметолога: якщо її губи далекі від ідеалу, від процедури у цього фахівця краще відмовитися.

Увеличение губ

Якщо лікар обраний, варто озвучити йому свої очікування. Беріть дзеркало і сміливо говоріть про бажаний об’єм і форму. Обговоріть з косметологом варіанти знеболювання. Це може бути:

  • філер з лідокаїном;
  • аплікаційна анестезія;
  • інфільтраційна анестезія.

Збільшення губ з лідокаїном коштує трохи дорожче, ніж процедура філером без нього в своєму складі. Аплікаційна анестезія передбачає нанесення крему-анестетика на губи, однак повністю не позбавляє від дискомфортних відчуттів. При інфільтраційній анестезії ви не будете відчувати взагалі ніякого болю, але вона дає набряк і ваші губи після процедури будуть аж надто великі.

А ось вибір препарату для збільшення губ краще довірити фахівцеві, адже він вибере оптимальний за складом варіант. Вам варто тільки поцікавитись цілісністю упаковки і терміном придатності. Поцікавтеся дозуванням, адже в одну сесію використовувати 2-3 мл препарату не дозволено. Краще кілька разів прийти на корекцію, так як одномоментне, різке розтягнення тканин обов’язково призведе до їх деформації, яку можна буде усунути лише хірургічним шляхом.

Після ін’єкцій в губи будьте готові до незначного набряку, синців і гематом. Голка – це міні-скальпель, який травмує на своєму шляху дрібні капіляри. Наявність легких побічних ефектів не говорить про непрофесіоналізм лікаря, який виконував процедуру.

Після консультації лікар може відмовити вам у процедурі, оскільки існує величезна кількість протипоказань, і якщо фахівець виявив хоч одне з них, то будьте готові до відмови.

Орієнтовна вартість процедури збільшення губ у Києві – від $200 до 300.

Більше інформації про збільшення губ ви можете знайти на онлайн-ресурсі для фахівців естетичної медицини PRO Cosmetology.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також