Збільшення сідниць: все, що потрібно знати про глютеопластику

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Увеличение ягодиц: все, что нужно знать о глютеопластике

Власна форма сідниць може подобатися не всім своїм власницям! Ви присідали, а попа не збільшується і не стає твердішою? Вихід є, і саме про нього ми вам сьогодні розповімо.

Сідниці утворені м’язами, відповідальними за нашу рівновагу та ходьбу. Сідниці також відповідають і за інший вкрай важливий напрям – за нашу сексуальність. Жінки з великими сідницями збуджують уяву і мають потужну силу тяжіння чоловіків.

Але що робити дівчатам, яких природа не нагородила апетитними формами?

Вихід є!

Глютеопластика здатна будь-який неапетитний «сухофрукт» перетворити на гарну та пружну попу.

Наші сідниці складаються з 24 м’язів та 40 зв’язок. Саме вони є потужною золотою серединою, яка поєднує верхню частину нашого тіла з нижньою. Розмір сідниць залежить від структури м’язів, і тут все під владою генетики.

Одним попам дістається більше червоних м’язових волокон, іншим білих. Білі волокна більшою мірою схильні до ожиріння, і люди з сідницями, де білі волокна домінують, мають велику і в’ялу попу. «Червонопопі» ж, навпаки, завжди підтягнені.

Гарну попу хочуть усі й завжди. Одні днями пропадають у спортзалах і все-таки досягають чудових результатів, а іншим просто не дано їх досягти через атрофію тканин або, наприклад, травми й інші деформації цієї зони. Саме в цих випадках найчастіше виникають думки про пластичну операцію.

Що таке глютеопластика?

Глютеопластика – комплекс хірургічних методик, прийомів та технік, спрямованих на зміну обсягу та форми сідниць, що найчастіше проводиться за допомогою встановлення імплантатів.

Показання до глютеопластики:

 • птоз м’яких тканин;
 • уроджене недорозвинення м’язів, травми;
 • згладжений перехід між сідничною областю та стегнами;
 • нерівномірний розподіл жирової тканини;
 • асиметричні сідниці;
 • бажання пацієнта тощо.

Опис процедури

Операція проводиться під загальним наркозом і триває близько двох годин. Хірург робить невеликий надріз (5-7 см) у міжягодичній складці в зоні крижів і створює кишеню для імплантату. Імплантат встановлюється під великі м’язи сідниць. Встановлюються дренажі, тканини пошарово зашиваються, проводиться накладення косметичних швів. У низці випадків для кращого результату глютеопластику доповнюють ліпосакцією зовнішньої або внутрішньої сторони стегон.

Збільшення сідниць: все, що потрібно знати про глютеопластику

Реабілітаційний період

Після операції вам доведеться носити компресійну білизну протягом 1-3 місяців. Наявність синців та набряків є нормальним результатом подій глютеопластики і може триматися кілька тижнів. Протягом першого часу зі зрозумілих причин вам не дозволять спати на спині та сидіти. Також є обмеження і на теплові процедури та фізичні навантаження. Кінцевий результат оперативного втручання можна буде оцінити лише за 8-12 місяців.

Зазначимо той факт, що всім пацієнтам, які пройшли процедуру глютеопластики, забороняється робити внутрішньом’язові ін’єкції в сідничну зону!

Ризики

Всі хірургічні процедури мають певний ступінь ризику і можуть передбачати інфекцію, сірому, розходження швів, утворення келоїдних рубців, зміщення імплантатів, необхідність проведення повторного хірургічного втручання через незадовільний результат тощо.

Зірки та глютеопластика

Дженніфер Лопес, Кім Кардаш’ян, Нікі Мінаж, Блек Чайна, Ніколь Остін, Ембер Роуз, Іггі Азалія, Кайлі Дженнер зробили кар’єру завдяки своєму унікальному «вигляду ззаду».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

December 2018 @instylemagazine

Публикация от Jennifer Lopez (@jlo)

А тим, хто не готовий до таких кардинальних методів перетворення і в спортзал не хоче йти, редакція Beauty HUB рекомендує білизну з накладками!

Трусики ПУШ АП допоможуть скоригувати форму сідниць та однозначно покращать настрій! Тепло та затишок для вашої попи.

Збільшення сідниць: все, що потрібно знати про глютеопластику

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також